Do multikina Premiere Cinemas v Hostivaři se sjela osmička nejlepších lokálních virtuálních fotbalistů, aby završila první turnajovou sérii CZC.cz iSport Ligy ve FIFA. Představily se zde stálice domácí scény, ale také zcela nové a mladé tváře, které přišly zkomplikovat cestu turnajem všem favoritům a hlavně zabojovat o důležité body do sezonního žebříčku, podle kterého se určí finalisté velkolepého Superfinále.

Hlavními aktéry celého dne byli hráči ve složení - T9Laky, RIIJK, Emerickson, DRMi10, Rozsi, Kobbycz88, INAE.pikej a VencaSKS. Ti všichni si přijeli do Hostivaře zahrát o lákavou finanční odměnu a další parádní ceny. O největší překvapení turnaje se postaral už ve čtvrtfinále Kobbycz88, který poslal domů nejprve reprezentanta pražské Sparty Emericksona a v semifinále si poradil s dalším z favoritů RIIJKem. Do finále si vedle skvěle hrajícího Kobbyho našel cestu i největší favorit celého turnaje a vítěz nedávného CZC.cz iSport Cupu, T9Laky. Ten navíc nově oblékl dres FC Viktoria Plzeň.

V prvním finálovém zápase musel rozhodnout nepředvídatelný penaltový rozstřel, který nakonec sedl více Lakyho střelcům. Druhý zápas už si favorit pohlídal a v 90. minutě svítilo na světelné tabuli skóre 4:1. V součtu 2:0 na zápasy tak mohl svůj první titul v novém dresu slavit T9Laky. Hráčům bylo po celou dobu turnaje k dispozici špičkové vybavení, včetně monitorů od ZOWIE by BenQ a pohodlných židlí od společnosti CONNECT IT.


 

Konečné pořadí

Umístění Hráč Výhra
1. FCVP_T9Laky 20 000,-
2. Kobbycz88 10 000,-
3. Team Sampi.RIIJK 5 000,-
4. MSGrozsi 3 000,-
5. ACS.Emerickson 1 000,-
6. FCVP_pikej 1 000,-
7. DRMi 1 000,-
8. VencaSKS 1 000,-