Ve spolupráci s portálem iSport.cz jsme si pro vás připravili CZC.cz iSport Ligu ve FIFA s pohádkovým prizepoolem. První čtyři kvalifikační turnaje jsou za námi a nás čeká napínavé online finále, ve kterém se rozhodne o osmi postupujících na offline finále do pražské Hostivaře. 

Online finále se nejprve odehraje ve skupinách, které určí pořadí pro nasazování hráčů do následného pavouka. Hráči, kteří vyhrají v pavouku dva zápasy, se dostanou do TOP 8 a zajistí si tak místo v offline finále. Než se ale na samotného online finále vrhneme, podíváme se na to, jak dopadly kvalifikace a kdo se do online finále vůbec probojoval.

Už v první kvalifikaci nenechal nic náhodě RIIJK, který se nedávno přidal k týmu Sampi. Ten si společně s Doli2000 z AS Trenčín a Kobbycz88 zajistil postup jako jeden z prvních. Později kompletní postupující osmičku z první kvalifikace doplnil ještě Caster, BaoBab22, Slavista, Rozsi a Jacoisgod.

Druhá kvalifikace byla, stejně jako ta první, naplněná až k prasknutí těmi největšími hvězdami, které může domácí scéna nabídnout. Na postup to nedotáhl ani jeden z hráčů Sparty. Emerickson i TheJohny sice procházeli kvalifikací hladce, ale oba ve svém posledním zápase zaváhali a nakonec zůstali za osmičkou postupujících. Tu z poloviny naplnili hráči hrající v barvách Inaequalis. Úspěšný postup slavil INAE.pikej, INAE.Driskecz, INAE.Srda a také INAE.Typcii. K postupu suverénně dokráčel i další z favoritů T9Laky. Seznam postupujících doplnila trojice valvi10, JamesBony28 a Willy9.

EmericksonTheJohny to na postupu nakonec dotáhli a to ve třetí kvalifikaci, kde se jim na odpor nedokázal postavit žádný ze soupeřů. Úspěšný byl také další z hráčů týmu Sampi, Dida. Kvalifikaci postupem uzavřeli i NgAngel, supervazka98, BR1CK, Prdik87 a vondrusiino.

Jelikož se většina favoritů už ohřívala v online finále, nabídla poslední kvalifikace příležitost pro spoustu nových a talentovaných hráčů. Postup si na poslední chvíli vysloužil DRMi10, Jera11, Pitrs14cz, kony21, rak9 či Hady9. Společně s nimi postoupili také dvě dobře známá jména a to Huhnak a ASTNDoli97.

Online finále se odehraje už 21.4. Nezapomeňte sledovat ani první offline finále, ze kterého si vítěz odnese 20 000 Kč!