Velkolepé Grand Finále Predator Grunex WoT 5v5 Winter Cupu jste si mohli vychutnat v pátek 15.3. za doprovodného komentáře zkušeného tankisty Martyho na jeho twitch kanále. Celou sérii, kterou jsme vám přinesli společně s Acer Predator, jste mohli sledovat poslední tři týdny vždy v pátek. Kompetitivní World of Tanks a s ním i akcí nabité zápasy se nám vrátily po dlouhé pauze a přední domácí hráči konečně mohli ukázat, co za poslední dobu zvládli natrénovat.

Motivace hráčům určitě nechyběla. Dohromady si totiž rozdělili 10 000 Kč a díky podpoře od WarGaming také 20 000 zlaťáků.

Suverénními výkony začali v prvním kole playoff především PerníčekLovers a Sakal Kosmo a 3 veteráni, když své čtvrtfinálové protivníky rozstřílely v jednoznačném poměru 3:0. Tuhé boje se svými oponenty naopak svedli DyckyMost a eXots 5v5, kteří na postup do semifinále potřebovali maximální počet možných zápasů. 

V pavouku se proti sobě pak postavily týmy v následujícím rozložení: PerníčekLovers narazil na eXots 5v5Sakal Kosmo a 3 veteráni se museli vypořádat s DyckyMost. To se jim nakonec (ač s těsným skóre 3:2) podařilo a vybojovali si postup do finále, kde na ně už čekali dobře známí PerníčekLovers.

Lepší mušku v samotném závěru opět předvedli Sakal Kosmo a 3 veteráni. A přes to, že jsme sledovali opět velmi vyrovnanou sérii, tým PerníčekLovers nakonec povečeřel menší sousto z koláče. V boji o třetí místo nezaváhala skupina, hrdě si říkající DyckyMost.

Co si odnesli ti nejlepší z Grand Finále Predator Grunex WoT 5v5 Winter Cupu?

Pos. Tým Cena
1. Sakal Kosmo a 3 veteráni 6 000 Kč + 7 000 goldů/tým
2. PerníčekLovers 4 000 Kč + 5 000 goldů/tým
3. DyckyMost 2 000 goldů/tým