Spolu s poslední mikroaktualizací byl do herních souborů přidán jedinečný 3D styl pro francouzský tank Bat.-Châtillon Bourrasque a informace, že vozidlo bude k dispozici v nové výzvě. Styl byl pojmenován “1998 ZZ 10".

Vyplňte podmínky pro každou fázi. Mistrovské mise jsou k dispozici pouze pro vozidla úrovně X a obětní mise pro úrovně VI-X. Obdržíte speciální ceny za dokončení každé z 10 etap a na konci všech etap dostanete zdarma jedinečný francouzský tank VIII. Úrovně prémiového středního tanku Bat.-Châtillon Bourrasque.

Aktivní fáze akce "Francouzská výzva" končí v roce 2007. Poté si budete moci po omezenou dobu zakoupit jedinečný středně velký tank Bat.-Châtillon Bourrasque s francouzskou Tier VIII Premium s osobní slevou.

Po aktivní fázi budete moci na chvíli zakoupit jedinečný francouzský střední tank Tier VIII Bat.-Châtillon Bourrasque s osobní slevou.

Zakoupením prémiového středního tanku francouzské úrovně VIII. Bat.-Châtillon Bourrasque získáte také odměny za fáze události, které jste ještě nedokončili.

Aktuální charakteristiky vozidla:

Francouzský tank designovaný a vyvinutý firmou Batignolles-Châtillon. Vozidlo mělo naložit dvoučlennou věž uzpůsobenou pro montáž 105 mm kulometů. Existoval pouze jako projekt.