Samozřejmě jsme ani nedoufali, že se ve hře objeví tank se čtyřmi pásy vedle sebe, a přesto to vyšlo. Představa tanku se dvěma děly vedle sebe byla taky z oblasti Sci-fi. Nyní to ale vypadá, že vývojáři přišli na to, jak by tuto mechaniku do hry dostali.

Bylo zahájeno uzavřené testování dvouhlavňového tanku ST-II, jehož mechanika umožňuje současně střílet z obou děl, nebo jednoduchou střelbu z jednoho děla. Podle WoT Express je tato mechanika určena spíše pro režim náhodných bitev, než pro nějaký jiný "zábavný" herní režim. Můžeme zapátrat v paměti a vzpomenout si na šílené strašidelné tanky z Halloweenu.

Tato mechanika by ale měla využívat obou tlačítek myši pro střelbu. S tím, že byste mohli obě děla vyprázdnit současně, poté by byla doba nabíjení například 20 vteřin, nebo vystřelit jen jednu ránu a doba nabíjení jednoho náboje by klesla například o třetinu, takže asi na 13 vteřin.

Tento tank by se pancířem příliš nelišil od své jednohlavňové verze, nicméně by se mohl změnit kalibr děla a pravděpodobně taky pohyblivost a manévrovatelnost, kvůli větší váze tanku. 

Ohlasy komunity zatím příliš pozitivitou neoplývají, otázkou zůstává, v jaké podobě se tento stroj do hry dostane. Může to být například jen prémiový tank na osmém tieru a diskuze o něm neutichnou jako ty o Defenderovi. Nebo se dostane do vývojového stromu, kde by mohl být zajímavým cílem pro nadšené sběratele a hráče těžkých tanků.