Přichází opět čas na zlepšení mapy Minsk, práce jsou v plném proudu a Wargaming vyvinul dvě přepracované verze této mapy. Nyní se tyto verze objevily na uzavřených testech. My vám přinášíme stručné shrnutí obou těchto verzí.

První verze obsahuje změny tří hlavních částí mapy, městské bloky kolem náměstí, otevřeného prostory a bloky kolem obelisku „vítězství“. Aby byl zajištěn větší rozsah taktiky, přidali tvůrci za budovy zastavěnou plochu s obrovským červeným znamením, které znamená, že „Akce lidí jsou nesmrtelné“ dostupné pro boj.

Oblast v severní části mapy byla zvýšena, což umožní intenzivnější boje na volném prostranství. Kromě toho byl příkop částečně zakryt, aby bylo obtížné dosáhnout cíle, zatímco schody byly rozšířeny, aby bylo snadnější procházet vodní bariérou. Také byly přepracovány pozice pro stíhače tanků v levém horním rohu, plocha křovin je o něco užší a přidaný pahorek poskytuje určitou ochranu před soupeřovou střelbou.

Střední část mapy byla doplněna o vyvýšení, takže lehké tanky mají v této oblasti větší šanci na přežití. Počet objektů, které se překážejí střelbě na větší vzdálenosti, se snížil, mimo jiné byla odstraněna část bílého plotu kolem uličky.

Oblast kolem náměstí byla silně přepracována, nyní mají zadní prostory více místa a jsou přístupnější k přímému boji.

Druhá varianta zohledňuje všechny výše uvedené změny a novou budovu postavenou v blízkosti severní základny s cílem zlepšit pozici nedaleko od náměstí a zvýšit počet možných herních scénářů pro tuto část mapy.