Na uzavřeném testovacím serveru nyní můžete vidět nového zajímavého návštěvníka. Jedná se o francouzský střední tank na osmém tieru s názvem Bat.-Châtillon 12t mle. 54. Nutno říci, že i přes nedokončený model vypadá tento stroj opravdu sexy.

Bat.-Châtillon 12t mle. 54

Největší výhodou tohoto stroje je samozřejmě jeho mobilita. Na rovném terénu může tento tank dosáhnout maximální rychlosti až 62 km / h a poměr výkonu k hmotnosti je slušných 25,8 bodů. Pokud jde o pancíř, jak tomu bývá u těchto francouzských strojů neměli byste se na něj příliš spoléhat. Nejsilnější část brnění nepřesahuje 40 mm. Tento stroj má 1250 bodů životů a dosah dohledu průměrných 390 m.

Bat-Chât je vybaven kanónem se zásobníkem pro dvě střely, které způsobí poškození 360 bodů, sklon hlavně se může snížit o 6 stupňů. Doba načítání mezi jednotlivými střelami je 2 sekundy a načítání celého „klipu“ trvá 18 sekund. Penetrace základní munice je 190 mm, u prémiových nábojů (APCR) se tato hodnota zvyšuje na 240 mm. Pokud jde o zaměřování a rozptyl na 100 m, je to 3,5 s, respektive 0,42 m.
 
Stručně řečeno, Bat.-Châtillon 12t mle. 54 je ideální tank pro hráče, kteří mají rádi agresivní a rychlé hraní. Krátká doba opětovného načtení zásobníku vám umožní v krátkém čase způsobit velké škody a mobilita vám pomůže vyhnout se soupeřovým střelám. Klíčem k úspěchu je použití tohoto vozidla v celé jeho slávě, vybrat ten pravý okamžik. zasáhnout a zmizet.