Zvládnout 100 her za týden se zdá být jako nadlidský výkon. NIcméně nyní máte možnost si zdarma vyzkoušet Uplay+ na týden. Tahle akční nabídka poběží až do 27. července, takže pokud nepatříte mezi měsíční předplatitele služby Uplay+, rozhodně toho využijte. Zdarma si tak můžete zahrát cokoliv ze série Assassin's Creed, Far Cry, Tom Clancy's atd. Rozhodně si z té stovky titulů něco vyberete.

Kromě 100 plných her vám Uplay+ taky odemyká deluxe, gold nebo limitované edice a jakýkoliv další dodatečný obsah ke hrám, DLC nebo season passy. Taky se díky němu můžete dostat do uzavřených beta testování a předběžných přístupů.

Pokud by se vám služba Uplay+ zalíbila a chtěli byste ji používat nadále, tak vás měsíčně bude stát v přepočtu cca 400 Kč. Tahle částka se vám taky automaticky po vypršení sedmidenní zkušební doby strhne, takže pokud to nechcete platit, nezapomeňte si včas předplatné zrušit.

Ještě připomínáme, že v rámci nedělního streamu Ubisoft Forward můžete zdarma získat kopii Watch Dogs 2 a další in-game odměny. Takže si tuhle událost nalaďte v neděli 12. července od 19:30 na Youtube.