Dnes ráno vyšla aktualizace, která byla ve hře aktivní už okolo 12. hodiny. Ačkoliv jsme se nedočkali velkých změn zbraní či herních mechanik jako obvykle, máme tu alespoň změny na mapě.

Chystaná lokace Gotham City v Tilted Townu 

V Tilted Townu se vyskytlo zařízení pro aktivaci riftu. To se v minulosti objevovalo vždy před kompletní obměnou lokace. Ve světle dnes uniklých informací o Gotham City je jasné, že se v příští aktualizaci dočkáme jeho nasazení do hry.

Postup ve stavbě rakety 

Nedávno jsme vás informovali o tom, že v Dusty Depot probíhá stavba rakety, která by mohla být odpálena při eventu, který by měl proběhnout na přelomu herní sezóny. Po dnešní aktualizaci je vidět postup ve stavbě.

Aktuální podoba mapy 

Ačkoliv tyto změny menšího charakteru neznamenají ve velkém světě Fortnite mnoho, dochází k nim docela často. Tyto změny se postupně kumulují a pokud je někdo nesleduje denně, může být po pár týdnech velmi překvapen. Proto přikládáme aktuální verzi herní mapy, kde jde mimo jiné vidět i nový The Block.

Konkrétní podoba lokace The Block

Na Bloku se nachází komplex staveb, připomínající architekturu , kterou najdeme třeba v Římě, nebo v Řecku. Kromě toho je na obrázku vidět, že se létající ostrov dostal až k Blocku.

Support a Creator 

Pokud se vám článek líbil, můžete nás ve hře podpořit zadáním kódu pro Support a Creator: Nejdeto. Za veškerou podporu děkujeme!