U příležitosti třetího výročí spuštění PUBG byla uspořádána soutěž o nejpovedenější komunitní skiny do hry. Jak jsme informovali v tomto článku, šlo o tři skiny - padák, mikina s kapucí a zbraň M416. Zúčastnit se mohli úplně všichni ze všech koutů světa, vyhrát v každé kategorii mohl však pouze jeden.

Soutěž byla ukončena vyhodnocením odbornou porotou z řad developerského týmu PUBG. Celkem bylo sečteno přes 470 000 hlasů. Počáteční rozhořčení komunity s do druhého kola postupujícími skiny a technické problémy při volbě byly zažehnány a na vítězné skiny se můžete podívat níže.

Výherní skin M416 pochází od uživatele @DY_BUDDY z Číny, skin mikiny je od @Karaagekun_kei z Japonska a poslední padák od uživatele @Seb34627111, který svůj návrh zaslal z regionu EU. Níže se můžete podívat na statistiky hlasů jednotlivých skinů.

Výherní skiny budou vytvořeny do hry a rozdány u příležitosti 3. výročí PUBG, což vychází na datum 23. 3. 2020. 1. února budou navíc oznámení výherci PUBG merche, těchto výherců bude 100 a vybrání budou náhodně. Proto, pokud jste volili, nezapomeňte si kontrolovat zprávy na sociálních sítích.