Tehle herní víkend se vracíme zpět se značkou Predator a jejich skvělými ceny s dalším PlayerUnknown’s Battlegrounds Cupem, který je pořádán opět ve spolupráci  Nikolaiem “Mazarini” Lazarevem. No a abychom potěšili všechny hráče toužící po změne, dáváme tento víkend prostor pro Sólisty, z čehož je více než jasné, že zvoleným formátem je Solo.

Další víkendový turnaj, ze série, začíná 5. 5. 2018 s partnerem Predator, který je již po třetí partner sobotních turnajů.

Volali jste po změně, tak jsme vybrali formát Solo FPP, kde můžeš ukázat svojí dominanci na bitevním poli na mapě Erangel. Registrace do turnaje bude omezená na 512 hráčů na každý turnaj. Celkově se za jeden turnaj odehraje 6 kvalifikačních zápasů, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3. Podrobná pravidla s přesným přehledem postupujících najdete později přímo u turnaje.

V prvních 5 balících bude 86 hráčů a v posledním 82 hráčů. Ze všech balíků postoupí top 12 hráčů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se bude hrát celkově BO3.

 

Sleduj Predator PUBG sérii turnajů online na Twitchi

Ano, ani tento víkend to nebude jinak, totiž celý turnaj uvidíte v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a ovládni scénu s partnerem Predator!

Již ve čtvrtek 3. 5. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

Pravidla: Acer Predator | PUBG Pravidla

Bodovací tabulka: Predator | PUBG Solo Cup - 5. 5. 2018 - Score

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo 2. místo 3. místo
> Acer Predator Headset < > Acer Predator Mouse < >Podložka XL Acer Predator Spirits<

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Společně děkujeme partnerovi akce, společnosti Predator

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!