Tento herní víkend týden se vracíme zpět se značkou Predator a jejich skvělými cenami do dalšího PlayerUnknown’s Battlegrounds Solo turnaje, který je pořádán opět ve spolupráci  Nikolaiem “Mazarini” Lazarevem. Znovu potěšíme všechny hráče toužící po změne, dáváme tento týden prostor pro Sólisty a ještě k tomu v pátek.

Další Solo turnaj ze série začíná 25. 5. 2018 se začkou Predator, která je již po čtvrté partnerem našich PUBG turnajů.

Volali jste po změně, a proto jsme vybrali formát Solo FPP a hlavně hrajeme už tento pátek! Registrace do turnaje bude omezená na 512 hráčů na každý turnaj. Celkově se za jeden turnaj odehraje 6 kvalifikačních zápasů, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3. Podrobná pravidla s přesným přehledem postupujících najdete později přímo u turnaje.

V prvních 5 balících bude 86 hráčů a v posledním 82 hráčů. Ze všech balíků postoupí top 12 hráčů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se bude hrát celkově BO3.

 

Sleduj Predator PUBG sérii turnajů online na Twitchi

Ano, ani tento týden tomu nebude jinak, turnaj totiž uvidíte v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a ovládni scénu s partnerem Predator!

Již ve středu 23. 5. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to jen pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo 2. místo 3. místo
> Acer Predator Headset < >Acer Predator Gaming Backpack< >Acer Predator Cestus 300<

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Společně děkujeme partnerovi akce, společnosti Predator

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!