Fortnite se stalo v posledních měsících jednou z nejpopulárnějších Battle Royalle her, ale v kompetitivní podobě se teprve velmi pomalu vyvíjí. Díky velkému zájmu o kompetitivní hraní ze strany streamerů a hráčů jsme se rozhodli ve spolupráci s Artixem uspořádat pravidelné Showmatche pro českou a slovenskou komunitu, které budou komentované a streamované právě Artixem na twitch kanále CZCtv. Nebudou chybět ani ceny pro ty nejlepší hráče.

Pokud jsi ve Fortnite dobrý a dokážeš nám to, můžeš si na Grunexu hraním i vydělat a vylepšit si tvůj herní gear v online obchodě CZC.cz. Pro ty nejlepší totiž máme připravené poukázky, které lze v oblíbeném českém obchodě použít.

Fortnite je stále v předběžném přístupu a servery jsou ještě ve formě testování, pro nás to nicméně neznamená, že necháme Fortnite komunitu na holičkách. 

Plánovaný formát je zatím nakloněn solistům, ale budoucnu bychom se chtěli zaměřit na Duo a Squad týmy. 

 

Formát Fortnite Showmatchů

Zápasy se uskuteční ve formátu 1v1. Všichni hráči budou rozlosováni do duelů v pavouku. Zápasy bude startovat Artix, který vždy pošle pozvánky do party a odstartuje zápas. Pravidla jsou jednoduchá, kdo bude eliminován jako první - prohrává. Vítěz následně postupuje do dalšího kola v pavouku.

 

Zaregistruj se a zahraj si první Fortnite 1v1 Showmatch

V pondělí, tj. 05. 11. 2018, od 12:00 se otevírá registrace, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen na (xy) hráčů. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

*Další termíny najdete postupně na našem webu v sekci turnaje.

 

Pravidla: CZC.cz FORTNITE 1v1 Showmatch

 

Sleduj první FORTNITE Showmatchce online na twitch.tv!

Sleduj živé vysílání CZC.cz FORTNITE 1v1 Showmatch v podání nejznámějšího českého Fortnite streamera Artixe, který bude celé zápasy komentovat a streamovat na twitch kanále twitch.tv/CZCtv

 

 

Ceny pro vítěze finále 

  • 1. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 400 Kč/hráč

 

Ujisti se, že máš na Grunexu správně vyplněný profil a čekej na otevření registrací do kvalifikací. A hlavně začni trénovat, protože výhry stojí za to!

 

Máš pevné odhodlání a neprůstřelnou herní strategii? Tak povstaň a předveď se světu!