Nezapomeňte na check-in, kterým potvrzujete účast v turnaji. Ten je od 8:00 do 13:45.
Více o pojmech naleznete ZDE
Publikování herního pavouka (PLAYOFF) bude přibližně o 14:05. FINÁLE a zápas o 3 místo se hraje BO3.
Nezapomeňte mít vše přichystáno dle pravidel turnaje.
Zkontrolujte si také, že vaše GAMEID je shodné s vašim NICKEM ve hře, aby si vás mohl enemy tým přidat.


Čekal jsi na kompetitivní Fortnite? Už nemusíš! Dej vědět svému parťákovi a pusťte se společně do naší výzvy! Těšit se můžeš na pořádnou dávku těžení, stavění a přestřelek. Už 7.4. ve 14 hodin na vás čeká Grunex Fortnite Classic Duo Challenge, kde budete moci poměřit svoje síly se zbytkem domácí špičky. A protože jde o první turnaj, připravili jsme si ceny, které určitě potěší. Na vítěze bude čekat známá deskovka Monopoly oháknutá do parádního Fortnite kabátu a s prázdnou neodejdou ani další v pořadí. Tak co, přijmeš Grunex výzvu?

Turnaj se odehraje stylem 2v2 na public serverech. Všechny zápasy proběhnou v single elimination pavouku formátem BO1, až na finále a zápas o třetí místo, který se odehraje BO3. Výše postavený tým v pavouku pozve oba hráče nepřátelského týmu do lobby a spustí hru jako SQUAD (4 hráči).

Po odehrání hry si týmy navzájem pošlou screenshoty s počtem killů a zadají výsledek do systému na stránce zápasu. Ve finále a zápase o třetí místo sečtou killy obou týmů ze všech tří her a součet zadají do systému.

Přijmi výzvu a zaregistruj se do turnaje!

Registrace je otevřená všem týmům složených ze dvou hráčů, kteří vlastní Fortnite účet. Počet účastníků v turnaji není nijak omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

  • Grunex Fortnite Classic Duo Challenge #2 - 7. 4. 2019 od 14:00

Kompletní pravidla turnaje: ZDE

Čím budou oceněni ti nejlepší?

Minimální účast pro udělení výher je 64 týmů.