Acer Predator si pro vás společně s Grunexem připravil pokračování úspěšné série turnajů v taktické střílečce Rainbow Six: Siege. V předvánočním čase se k vám vrací Predator Rainbow Six Siege Cup. Do cesty k 10 000 Kč vám kromě spousty soupeřů vkročí také DeeThane se svým týmem, na který budete moci během turnaje narazit.

Hrát budeme v dobře známém režimu TDM - Bombs. Všechny zápasy kvalifikace se odehrají formátem BO1. Výjimkou je finálový zápas v kvalifikaci. Ten se odehraje BO3 a rozhodne o seedingu v Grand Finálovém pavouku. Všechny duely Grand Finále budou odehrány také ve formátu BO3.

Vyzvi DeeThana v živém vysílání na Twitch.tv!

Narazíte během turnaje na DeeThana a jeho tým? Tak to se budete muset pořádně snažit. Ani oni vám totiž nedají nic zadarmo a pokud se vám nepodaří je porazit, vaše cesta v turnaji bude zpečetěna. Celý turnaj můžete sledovat na twitch.tv/deethane.

 

Zaregistruj se do turnaje a probojuj se k vítězství!

Registrace je otevřená všem hráčům z Česka a Slovenska. Počet účastníků v turnaji není nijak omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla pro tyto turnaje: ZDE

Co čeká vítěze velkého finále Predator R6S 5v5 Cupu?

  • 1. místo: 6 000 Kč/tým
  • 2. místo: 4 000 Kč/tým