ŠKODA AUTO Nadační fond svolává všechny herní nadšence do Mladé Boleslavi v rámci celodenní herní akce ŠKODA Gaming Day, která se uskuteční 18. ledna ve ŠKODA Muzeu v sále Laurin a Klement. Těšit se můžeš na řadu esportových turnajů a spoustu známých osobností jak z herního světa, tak mimo něj. K vyzkoušení na místě bude virtuální realita, nejnovější tituly ze série sportovních her FIFA a NHL, závodní simulátory a speciální herní sestavy vytvořené přímo pro simulovaný motorsport a mnoho dalšího.

Pro hráče League of Legends, FIFA 20 a NHL 20 jsou připraveny online kvalifikace, které rozhodnou o postupujících na offline finále do Mladé Boleslavi. Celková dotace turnajů přesahuje částku 100 000 Kč.

Hrát se bude ve FIFA 20 v režimu Fifa Ultimate Team. Uskuteční se dvě kvalifikace, kde z každé postoupí 4 nejlepší hráči do online finále. Tyto kvalifikace se budou hrát systémem BO2. Online finále se odehraje klasickým pavoukem formátem BO3 a postup na offline finále do Mladé Boleslavi si zajistí nejlepší 3 hráči. Jelikož je celá akce úzce spojena se sportovní tématikou, doplní tři kvalifikované hráče pozvaní reprezentanti následujících klubů - FK Mladá Boleslav, AC Sparta esports, FCVP esports, FK Teplice esports a Bohemians esports.

Zaregistruj se do turnaje

Registrace je otevřená všem hráčům z Česka a Slovenska.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje:

Kompletní pravidla turnaje nalezneš ZDE.

Odměny pro vítěze

1. místo - 15 000 Kč
2. místo - 10 000 Kč
3. místo - 5 000 Kč