Rainbow Six: Siege komunita je nejsilnější za celou dobu od vydání hry a stále roste! Není taky divu, výborných strategických stříleček tu není mnoho. My jsme se rozhodli společně s CZC.cz tento slibný esportový titul i nadále podporovat a připravili jsme si pro vás další dvě turnajové série, kde si zahrajeme o hodnotné poukazy na nákup na CZC.cz v celkové hodnotě 18 000 Kč. První kvalifikace se odehraje 5. února a zaregistrovat se do ní můžete už teď. Finále obou turnajových sérií vám přineseme živě na twitch.tv/czctv.

Formát turnaje

Vše vždy odstartují dvě kvalifikace, ze kterých postoupí tři nejlepší týmy do živě vysílaného finále, kde si zahrají o poukazy na nákup. Vítěz každé kvalifikace vždy bude nasazen přímo do semifinále, zbylé dva týmy si proti sobě zahrají čtvrtfinále (2. místo v kvalifikaci #2 proti 3. místu v kvalifikaci #1 atd..). Ve finálovém turnaji budeme hrát všechny zápasy BO1 až na samotné Grand Finále, to se odehraje BO3.

Jak hrát?

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje!

CZC.cz Rainbow Six:Siege Cup #1

CZC.cz Rainbow Six:Siege Cup #2


Finálový stream na twitch.tv/czctv

Každým finálovým turnajem vás na streamu provedou zkušení hráči a členové Rainbow Six: Siege komunity.

 

Ceny pro vítěze každého finálového turnaje

  • 1. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 1000 Kč/hráč
  • 2. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 500 Kč/hráč
  • 3. místo: poukázka na nákup v online shopu CZC.cz: 300 Kč/hráč

 

Ujisti se, že máš na Grunexu správně vyplněný profil a registruj se do kvalifikací. A hlavně začni trénovat, protože výhry stojí za to!​​​