Celý uplynulý víkend jste si mohli vyzkoušet Rainbow Six: Siege zdarma a my věříme, že vás tahle taktická střílečka pohltila stejně jako nás a Acer Predator. Společně jsme si pro vás totiž připravili další turnaj z naší dlouhodobé série! Těšit se můžete na čtyři kvalifikace, které zakončíme v Grand Finále o 10 000 Kč. Pozvání do turnaje přijal také zkušený hráč a streamer DeeThane. Vyzvat ho budete moci hned v několika kvalifikacích.

Hrát budeme v dobře známém režimu TDM - Bombs. Všechny zápasy kvalifikace se odehrají formátem BO1. Výjimkou je finálový zápas v kvalifikaci. Ten se odehraje BO3 a rozhodne o seedingu v Grand Finálovém pavouku. Všechny duely Grand Finále budou odehrány také ve formátu BO1. Výjimkou bude opět finálový zápas. Ten se odehraje BO3.

Sleduj turnaj s DeeThanem Twitch.tv!

Ambasador Rainbow:Six Siege turnajů a zkušený hráč DeeThane vám zprostředkuje celou sérii v živém vysílání na twitch.tv/deethane. A když budete mít štěstí, narazíte na DeeThana a jeho tým přímo v turnaji.

 

Zaregistruj se do turnaje a probojuj se k vítězství!

Registrace je otevřená všem hráčům z Česka a Slovenska. Počet účastníků v turnaji není nijak omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla pro tyto turnaje: ZDE

Odměny pro vítěze Grand Finále Predator R6S 5v5 Cupu

  • 1. místo: 6 000 Kč/tým
  • 2. místo: 4 000 Kč/tým