PŘEDEM UPOZORŇUJEME, ŽE V SEZNAMU NENÍ HRA MOBILE LEGENDS A TAK JE TENTO TURNAJ ZAŘAZEN DO KATEGORIE SMITE.

UPOZORNĚNÍ Č. 2 – OD 28.11.2020 od 16:00h do 19:45 je potřeba potvrdit svou účast!!

Turnaj se týká mobilní hry Mobile Legends 1v1. Prosíme všechny hráče, aby se na portál Grunex.com registrovali pokud možno pod přezdívkou, kterou využívají ve hře. Jestliže tak neučiní, žádáme hráče, aby alespoň zaslali ID či nick ve hře do komentáře turnaje.

Jak se přihlásit do turnaje?

Přihlášení do turnaje není vůbec nijak složité. Stačí se zaregistrovat na portálu Grunex.com. Následně vyplnit ve svém profilu herní účet. Vpravo kliknete na svůj avatar, poté na ZOBRAZIT PROFIL, poté na + (přidat herní účet) a v seznamu najdete hru SMITE, vyplníte svůj nick a dáte ULOŽIT. Na závěr kliknete na odkaz turnaje a v pravém sloupci vyhledáte REGISTRUJ SE DO TURNAJE (HRÁT TURNAJ).

O co se hraje?

Vítěz získá PaySafeCard v hodnotě 300,– Kč. Jde především o zábavu, nikoliv tak o cenu. Porovnejte své síly s ostatními hráči hry Mobile Legends.

Pravidla turnaje:

Pravidla jsou jednoduchá. Turnaj a hra se řídí klasickým módem ve hře. Hráč tedy vytvoří vlastní hru, následně klikne na klasik a pozve svého soupeře, které vygeneroval turnajový systém. Hráč má 15 minut na dostavení. Poté je vyloučen. Vždy je dobré být během turnaje s administrátorem v kontaktu.

Jak zapisovat výsledky?

Zápis výsledku je jednoduchý. Provádí se vždy u jednotlivých zápasů v tabulce. Popřípadě provede adminsitrátor po sdělení výsledku. Je dobré si dělat fotografie. Pevně ale doufám, že zde budou hrát hráči Fair Play a nebude tak potřeba řešit žádné konflikty. Pokud se někdo bude cukat s výsledkem a poté bude předveden důkaz, že nevyhrál, ale prohrál, v příštích turnajích si již nezahraje. Jak již bylo psáno, jde o Fair Play a zábavu.

Kontakt na administrátora:

FB: David Bot

Možnost vytvoření skupiny. Můžete tak zanechat svůj FB odkaz v komentářích.