Nastává čas na pořádný hokej! S blížící se zimní olympiádou startujeme CZC.cz NHL 22 Cup na konzolích PlayStation. Registrace spouštíme už nyní. Turnaje se odehrají 11. a 25. února. S registrací rozhodně neváhej, protože můžeš získat skvělé odměny v podobě voucherů do eshopu CZC.cz. Zúčastnit se mohou majitelé s nainstalovanou verzí hry pro PS5.

Zápasy budou živě vysílané na oficiálním kanále CZC.cz. Komentátorem bude zkušený gamer a reprezentant klubu HC Sparta Praha, Indris, se kterým bude taky možné porovnat síly, jelikož se turnaje aktivně zúčastní.

Formát turnaje

První CZC.cz NHL 22 Cup se odehraje 11. února od 18:00 pavoukovým formátem 1v1 single elimination. Pouze čtyři nejlepší z nasazených 64 hráčů získají odměnu od CZC.cz. Druhý turnaj odstartuje 25. února podle stejných pravidel.

Pro účast v turnaji musíš být vlastníkem konzole PlayStation 5 a mít nainstalovanou verzi hry NHL 22 pro PS5.

Registruj se, hrej jako Ovečkin a vyhraj!

Už nyní otvíráme registrace do turnaje, která se odehraje 11. února, tak se nezapomeň přihlásit!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Odměny pro nejlepší hráče

V CZC.cz NHL 22 Cupu mohou čtyři nejlepší hokejoví gameři získat vouchery do e-shopu CZC.cz.

  • 1. místo: voucher v hodnotě 800 Kč na nákup na CZC.cz
  • 2. místo: voucher v hodnotě 500 Kč na nákup na CZC.cz
  • 3. místo: voucher v hodnotě 300 Kč na nákup na CZC.cz 
  • 4. místo: voucher v hodnotě 100 Kč na nákup na CZC.cz

Sleduj zápasy živě

Pokud se nemůžeš zúčastnit, tak alespoň sleduj CZC.cz NHL 22 Cup. Živé vysílání proběhne na twitch kanále CZC.cz. V komentátorském křesle usedne Indris z klubu HC Sparta Praha, který se ale taktéž zúčastní turnaje jako nasazený gamer.