Jedinečný turnaj, unikátní zážitek! Druhá sezona Grunex Masters ve hře PUBG: Battlegrounds je zde! Pokračování úspěšného turnaje opět otevře své brány každému odvážlivci, který se svojí partou dostane chuť bojovat o pohádkový prizepool 100 000 Kč. Chybět nebudou ani živé přenosy, kterých se ujme ambasador Grunex PUBG turnajů a ten nejpovolanější z nejpovolanějších, Martin "Spajkk" Beneš. Díky podpoře od vývojáře hry se mohou hráči těšit na jedinečný turnajový zážitek.

Významnými partnery druhé sezony jsou herní monitory LG UltraGear, SteelSeries, Synology, CZC.Gaming a herní počítače LYNX.

Všechny hrací dny živě na twitch.tv/spajkk

Z Grunex Masters ti neuteče ani jeden stream! Veškerou akci včetně těch nejnapínavějších momentů můžeš sledovat na twitch kanále Spajkka. Spolu s ním usedne za komentátorský stolek streamer AmIDivine.

Grandfinále z Grunex studia

Oba finálové dny budou vysílány z Grunex studia za účasti předních českých expertů komentátorů! Velké finále se odehraje 6. a 7. listopadu. Oba dny můžeš sledovat od 14:00 na twitch.tv/spajkk.

Jak se zúčastnit Grunex Masters?

Do Grunex Masters se může zaregistrovat každý PUBG tým ve složení 4 hráčů. Nejprve je třeba založit si účet zde na webu, založit tým, pozvat do něj své spoluhráče a přihlásit se do turnajů níže:

Kvalifikace jsou rozděleny na kvalifikační série. První dva turnaje dané série jsou vždy otevřené a přihlásit se sem může úplně každý. Třetí turnaj uzavře danou sérii a je do něj pozváno 16 nejlepších týmů z kvalifikačních turnajů. Všechny kvalifikační turnaje se hrají na 5 map a ve všech turnajích získává tým body do kvalifikačního žebříčku.

Kvalifikační žebříček kumuluje body týmů ze všech 6 kvalifikačních turnajů. Nejlepších 16 týmů z kvalifikačního žebříčku obdrží přímou pozvánku do hlavní části Grunex Masters. Svoji poslední šanci postoupit do hlavní fáze Grunex Masters dostanou také týmy na 17. až 32. místě.

Last chance kvalifikace je jednodenní BO6 turnaj pro týmy na 17. až 32. místě kvalifikačního žebříčku. Nejlepších 8 týmů z něj postoupí přímo do hlavní části Grunex Masters a společně tak uzavřou celkový počet 24 účastníků.

Hlavní fáze Grunex Masters bude hostit 16 nejlepších týmů z kvalifikačního žebříčku a 8 týmů z Last chance kvalifikace. Všech 24 týmů bude rozděleno do tří balíků (A,B,C). Jednotlivé balíky se spolu utkají v předem stanovených hracích dnech. Týmy během hracích dní sbírají body do celkové tabulky. Nejlepších 16 týmů si zahraje Grand Finále Grunex Masters.

  • Den 1: balík A a balík B - 15.10. od 18:00
  • Den 2: balík B a balík C  - 16.10. od 13:00
  • Den 3: balík C a balík A  - 23.10. od 13:00
  • Den 4: balík B a balík C  - 24.10. od 13:00
  • Den 5: balík A a balík C  - 29.10. od 18:00
  • Den 6: balík A a balík B  - 30.10. od 13:00

Grand Finále Grunex Masters bude rozděleno do dvou hracích dní, každý den se odehraje 6 map a zúčastní se ho 16 nejlepších týmů z hlavní fáze Grunex Masters.

  • 1. Grandfinálový den - 6.11. od 14:00
  • 2. Grandfinálový den - 7.11. od 14:00

This competition is not in any way affiliated with Krafton, Inc.