Vítězství je vše. Od roku 2001 vyhráli profesionální hráči s produkty SteelSeries více finančních odměn než s jakoukoli jinou značkou.

Herní myši SteelSeries

Prime, Prime+, Prime Wireless

Řada SteelSeries Prime staví na 20 letech inovací a pokračuje v získaném renomé kvalitní značky profesionálního esportového příslušenství. K dispozici jsou tři varianty: Prime, Prime+ a Prime Wireless.

Každá myš ze série Prime vybavena revolučními optickými magnetickými spínači, které jsou zkonstruovány tak, aby vydržely 5× déle než tlačítka u ostatních myší. Spínače nesoucí název Prestige nabízí extrémní rychlost aktivace a umožnují tak hráčům získat výhodu nad protivníkem. Jejich magnetické jádro bylo navrženo pro konzistentní a jasně citelné kliknutí. Zároveň je zárukou stejného pocitu ze stisknutí i po 100 milionech kliknutí.


 

Rival 5

SteelSeries Rival 5 byla inspirována chameleonem, což zrcadlí zejména její schopnost přizpůsobit se hře i hráči. Kvalitní multižánrová herní myš vlastní 10zonové RGB podsvícení a podtrhuje tak vliv svého vzoru změnou barevnosti. Pro dosažení maximální efektivity, výkonu, rychlosti a výdrže při hraní byla myši udělena hmotnost pouhých 85 g. Senzor TrueMove Air dosahuje pixelové přesnosti v reálném čase. Prezentuje se sledováním pohybu „jedna ku jedné“, 18 000 CPI, 400 IPS, zrychlením 40 G a schopností zamezit nechtěnému pohybu při nadzvednutí či náklonu myši. 


 

Sensei Ten

Po více než 10 let definovala SteelSeries Sensei trh myší pro soutěžní hraní díky typickému vzhledu a funkcím. Symetrický tvar byl napodobován, ale žádné jiné myši se nepodařilo dosáhnout původního vzoru Sensei, který milovaly stovky tisíc hráčů. Model Sensei Ten revitalizuje známý tvar a přidává zcela nový senzor TrueMove Pro vhodný pro eSport.

Tyto a další herní myši SteelSeries koupíš na CZC.cz


Herní headsety SteelSeries

Arctis Prime

Herní headset SteelSeries Arctis Prime, na jehož vývoji se podíleli úspěšní profesionální hráči, využívá zcela nové koženkové náušníky eliminující ruchy z vnějšího prostředí. Jeho pokročilé zvukové měniče přináší maximální úroveň detailů pro hraní na nejvyšší úrovni a certifikovaný CleartCast mikrofon potlačuje okolní hluk pro čistý a přirozený hlas. Na jednom z náušníku je k dispozici ovládání hlasitosti, resp. možnost ztlumit mikrofon, stejně jako konektor pro připojení odnímatelného kabelu s 3,5mm jack konektorem.

Tento a další herní headsety SteelSeries koupíš na CZC.cz


Herní klávesnice SteelSeries

Apex

Série herních klávesnic Apex nabízí řadu modelů lišících se v mnoha vlastnostech. Tou nejzákladnější je možnost zvolit si mezi plnou a TKL verzí bez numerického bloku. Společným jmenovatelem je kvalitní provedení a využití kvalitních spínačů. Model Apex Pro s navíc pyšní i modifikovatelným OLED displejem a unikátní nastavitelnou výškou aktivace kláves, Apex 5 pak hybridními spínači. Za zmínku stojí i voděodolná Apex 3.

Herní klávesnice SteelSeries koupíš na CZC.cz


Podložky pod myš SteelSeries

QcK

Podložky pod myš QcK se od samého počátku staly jasnou volbou profesionálních hráčů, celkem se jich prodalo přes 14 milionů kusů. Extrémní varianty poskytnou svými obrovskými rozměry takřka neomezenou plochu pro pohyb myši i pro hráče využívající nízké hodnoty DPI. Vysoký počet vláken a hladký povrch podložek přitom optimalizuje přesnost pohybu myši jak pro optický, tak laserový snímač. Naopak nechtěnému pohybu podložek na stole zabraňuje pogumovaná neklouzavá základna.


 

QcK Prism

Novinky jsou navíc dostupné i ve variantě Prism, která umožňuje perfektně dokreslit herní doupě prostřednictvím dvouzónového RGB podsvícení s možností plného přizpůsobení nastavení v intuitivní aplikaci SteelSeries Engine.

Podložky pod myš SteelSeries koupíš na CZC.cz


 

K vítězství ti pomůže herní příslušenství SteelSeries