Generální partner

ZOWIE by BenQ

Specifikem značky ZOWIE je úzká specializace na špičkové herní příslušenství nejvyšší kvality pro profesionální hráče počítačových her. Tomu odpovídá i firemní zázemí, tvořené bývalými hráči, kteří mohou do každého produktu promítnout bohaté praktické zkušenosti a reálné požadavky na funkčnost i ergonomii.

Z širokého portfolia ZOWIE by BenQ se na českém a slovenském trhu objeví myši, rozdělené do tří typů dle držení, několik podložek pod myš, „skatez“ – vyměnitelné kluzné plochy pro myši a speciální vodítko pro kabel. Později pak klávesnice, headsety a externí audio ovladač. Do portfolia značky patří také eSport monitory XL a RL série.

Kompletní přehled prodávaných produktů hledej na CZC.cz

 

Hlavní partneři

Big Shock!

V roce 2003 se zrodil první energeťák s názvem „Big Shock!“. Složením s nejvyšším možným množstvím kofeinu, taurinu a řadou vitamínů vám už několik let dodává tu správnou dávku energie. Tento nápoj se zejména díky unikátním příchutím stal velmi oblíbeným pro pro teenagery, řidiče, sportovce a počítačové hráče. Kompletní seznam aktuálních příchutí najdeš na www.BigShock.cz, stylové doplňky koupíš na www.ShockShop.cz, neváhej a staň se fanouškem Big Shock! ma facebooku.

Crucial

Spolehlivost, kompatibilita, stabilita a vysoký výkon to jsou synonyma pro SSD disky a paměti RAM firmy Crucial. Crucial patří k významným výrobcům operačních pamětí, SSD disků a samotných čipů objevujících se v SSD discích a pamětech RAM jiných značek. Crucial poskytuje své vlastní řešení, zákazník tak při koupi získává obrovskou výhodu oproti konkurenci. Díky vlastnímu kompletnímu výrobnímu procesu vykazuje extrémně nízkou poruchovost, příznivou cenu a zaručuje 100% kompatibilitu. Vyberte vysocespolehlivý model Crucial SSD MX200 za výhodnou cenu a zkombinujte jej s Crucial Ballistix Sport, prvotřídními paměťmi pro začínající i pokročilé uživatele.

LYNX

LYNX je tradiční česká značka počítačů působící na trhu již od roku 2000. Komponenty pro počítače LYNX jsou vybírány na základě dlouhodobých zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Během montáže je každé sestavě věnována individuální pozornost, ať už se jedná o sériové produkty, nebo o zákaznická řešení šitá na míru. Ve spolupráci s herním portálem Grunex.com nabízí také sestavy LYNX Grunex s unikátním herním designem sestavený s profesionálními hráči. Tyto sestavy kup na CZC.cz

MSI

Přední světový výrobce herních produktů a respektovaná značka v oblasti her a e-sportu. MSI je inovativní společnost a stále vyvíjí a zavádí nové technologie. Produkty MSI získávají stovky ocenění po celém světě. MSI má více než dvacet let zkušeností jako výrobce počítačových komponent a silných herních notebooků. Produkty MSI jsou pověstné pro svou kvalitu, spolehlivostí a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. Extrémní řady MSI komponent pravidelně překonávají světové rekordy v přetaktování. Herní série produktů MSI GAMING je vyvíjena ve spolupráci s předními světovými hráči a profesionálními herními týmy a nabízí produkty vyladěné přímo pro hráče. Produkty MSI kup na CZC.cz

TOP Partneři

CZC.cz

CZC.cz je ryze český internetový obchod s počítači a elektronikou. V sortimentu mají přes 30 000 druhů produktů od notebooků přes mobilní telefony až po IT speciality. Díky vlastním skladům a pobočkám po celé České republice jsou schopni zboží dodávat ještě ve stejný či následující den od objednání. Mezi zákazníky CZC.cz patří nejen domácí uživatelé, hráči a počítačoví nadšenci, ale také firmy, školy a instituce.

Plantronics

Není člověka, který by nepoužíval sluchátka případně headset tj. sluchátka s mikrofonem. Vybrat si ten pravý znamená pár hodin hledání a porovnávání. Výrobců spousty, různého provedení jakbysmet, opěvujících textů ani nemluvě. Značka Plantronics je renomovaným dodavatelem náhlavních souprav pro call centra a ač se může zdát, že jde o odvětví odlišná, opak je pravdou. Spojení najdeme jak v důrazu na kvalitu zvuku a snímání mikrofonu, tak v pohodlí při nošení. Z portfolia značky Plantronics si vybere opravdu každý. Méně náročný uživatel sáhne po Gamecom 388 a získá hodně muziky za málo peněž. Ti náročnější vyhledají vyšší řadu Gamecom 788 a prémiovou sérii headsetů RIG se speciálním využitím i unikátním zpracováním. Nevšední, neotřelý a přesto koukavý design a vysoce kvalitní zvuk – zkrátka jako z jiné planety, planety Plantronics.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace