Všichni gameři mladoboleslavského regionu pozor! Bydlíte, studujete, nebo pracujete v Mladé Boleslavi, Mnichově Hradišti, Benátkách nad Jizerou, nebo v Bělé pod Bezdězem? Vyzvěte svého souseda, spolužáka, nebo kolegu a ukažte kdo je králem mladoboleslavska! Po úspěšném ŠKODA Gaming Day Vám Nadační fond ŠKODA AUTO přináší jedinečnou online zábavu na dlouhé podzimní večery. Na své si přijdou jak fanoušci herních konzolí, tak zarytí PC gameři! Čeká vás totiž série online turnajů na Playstationu a Xboxu ve sportovních hrách FIFA 21 a NHL 21 a také turnaje v Rocket League nebo League of Legends.

Turnaje pokračují také v novém roce!

Díky Vašemu zájmu a pokračující situaci, kdy trávíme většinu svého času v pohodlí domova jsme se rozhodli prodloužit turnajovou sérii a přidat jeden populární titul navíc. Tušíte správně, nově se můžete těšit také na turnaje v League of Legends. Díky tomu, že budeme mít více výherců, uskuteční se v každé hře také online semifinále, které rozhodne o postupujících do finálového klání v profesionálním esportovém studiu.

Vítěze každého turnaje navíc čekají prizemoney!

  • League of Legends - 10 000 Kč/tým
  • FIFA 21 - 3 000 Kč/hráč
  • NHL 21 - 3 000 Kč/hráč
  • Rocket League - 4 000 Kč/tým

Jak se zúčastnit?

Celkem se uskuteční několik turnajů ve čtyřech hrách a na třech různých herních platformách. Turnaje ve FIFA 21 a NHL 21 se odehrají na konzolích PS4 a Xbox One. Turnaj v Rocket League si budou moci zahrát jak hráči na těchto konzolích, tak i PC hráči. Ti se budou moci těšit také na turnaje v League of Legends.

Více informací o jednotlivých turnajích a procesu registrace:

Exkluzivní příležitost zahrát si jako profík

Chceš zažít jaké to je být gamerem profesionálem? Reprezentovat svoje město? Utkat se s nejlepšími? Zažít pocit vítězství? To vše můžeš v online Gaming Tour zažít. A co tě čeká, když jeden z turnajů vyhraješ?

  • Společně se všemi postupujícími si vychutnáš finálové klání v profesionálním gaming studiu v Praze.
  • Jako správného profesionálního esportovce tě v rámci finále čeká to nejlepší herní vybavení, občerstvení během celého dne, rozhovory a spoustu dalšího.