Big Shock! League of Legends Nightcup #141
Oficiální pravidla Grunex

1. Obecná pravidla

1.1 Národnost

Turnajů, pořádaných herním portálem Grunex.com, se mohou zúčastnit hráči z České republiky, Slovenské republiky a celé Evropy pod podmínkou, že rozumí kompletním pravidlům a dorozumí se administrátory, hráči turnaje.  

1.2 Komunikace

Veškerá komunikace s administrátorem probíhá v záložce turnaje „chat“, kde budete automaticky přítomni po celou dobu odehrávání turnaje. Pro komunikaci s administrátorem lze také využít soukromé zprávy. Nejde však o hlavní komunikační kanál s administrátorem!

1.3 Herní účty

Každý hráč je povinen mít správně vyplněné GAME ID ve svém uživatelském profilu. V opačném případě může nastat vyloučení daného hráče či týmu z probíhajícího turnaje.

1.4 Potvrzení účasti

V procesu check-in je hráč povinen potvrdit svou účast a přítomnost v turnaji. Jakmile hráč svou účast nepotrvdí, bude systémem turnaje automaticky vyloučen! 

2. Herní pravidla

2.1 Zdržování turnaje

Je přísně zakázáno záměrně zdržovat či narušovat turnaj. V takovém případě bude hráč či tým vyloučen z turnaje a bude mu udělen trest.

2.2 Nedostavení k zápasu

Jakmile se hráč či tým nedostaví do 15-ti minut po oficiálním začátku zápasu, je kontumačně poražen. Pro potvrzení kontumace musíte doložit screenshot s časem, že se soupeř k zápasu nedostavil. Pořízená média nahrajete do zápasu a podáte protest.

2.3 Média

Kapitán týmu je povinen pořizovat během hry média v podobě screnshotů se stavem zápasu. Většinou se jedná o screenshoty v polovině zápasu u her, kde se mění strany a na konci s konečným výsledkem zápasu.

Každý hráč je povinen během turnaje pořizovat demo záznam hry pro případ, že bude podán protest.

Manipulace a úprava medií je přísně zakázána. V takovém případě bude hráči či tým vyloučen z turnaje a bude následovat další trest.

Kapitán týmu je povinen po skončení zápasu nahrát média k zápasu a zadat konečný výsledek. 

3. Základní pokyny

3.1 Nastavení hry

In-game room:     Grunex
TerrainSeason:     Summoner's Rift
Team Size:     5
Mode:     Tournament Draft
Name:     GRUNEX Team 1 vs Team 2
Password:     Grunex

 

 

 

 

 

Pokud má nějaký z hráčů technické problémy, má možnost kapitán tohoto hráče nahradit hostem, případně odehrát zápas ve čtyřech. 

Povolen MAXIMÁLNĚ 1. host 

Hru zakládá tým postavený výše v pavouku.

Jeden z hráčů vytvoří hru podle návodu, který je uveden v pravidlech

Stranu si vybírá výše postavený tým.

Pokuď některému hráči spadne hra před pátou minutou a zároveň firstbloodem/zničenou věží, má jeho tým právo na remake hry. Remake hry se musí udělat okamžitě a hráč, kterému to spadlo má 10 minut na to, aby se dostavil zpět, případně může být nahrazen hostem. Zůstávají stejné picky, stejné summoner’sspelly. (Doporučujeme si je vyscreenovat před remakem)

Každý tým má právo na 10-ti minutovou pauzu ve hře. Ta může být prodloužena na 15 minut, pokud jednomu z hráčů strany, která dala pauzu spadla hra.

Je zakázáno zbytečně pauzovat hru, především před zničením nexusu, pod hrozbou trestu!

Pokud jeden z týmů nedohrál zápas, zápas bude zkontumovaný ve prospěch soupeře.

Admin tým si vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu pravidel,herního systému nebo časů v průběhu kteréhokoliv turnaje.

Placeholder je povolen. Musí být včas oznámen soupeři. (lze napsat i zde a webu do „chat“ stím ,že bude jasný komu se to píše)

Zápas nemůže skončit remízou.

Po zadání výsledků má proti strana 10 minut na podání protestu, poté již nebude brán.

Je přísně zakázáno urážet a slovně nebo jinak napadadmin tým a protihráče! Takové jednání bude trestáno.

Urážky  či slovní napadání jedince podle vážnosti může ovlivnit celý team (vyloučení celého teamu z turnaje)

Semifinálové zápasy, finále a zápas o třetí místo se musí povinně odehrát!

Neznalost pravidel neomlouvá.

Doporučené časy

První kolo začíná rozlosováním turnaje. V případě Free Winu v 1. kole začínají týmy hrát souběžně s 1 kolem. V případě domluvy s proti týmem a oznámení admin týmu lze začít 2. kolo později. V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na admin tým.

Aktualizováno: 01.11.2015 (19:10)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace