Herní portál Grunex.com si ve spolupráci s předním českým streamerem Nikolaiem "Mazarini" Lazarevem připravil pro českou a slovenskou komunitu, milovníků online soubojů ve hře PlayerUnknown's Battlegrounds, dva speciální turnaje, ve kterých se bude hrát o hodnotné ceny od předních značek jako je Acer Predator a Trust Gaming.

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči online si nepřijdou zkrátka, protože oba turnaje budou vysílané online na twitch kanále samotného krále Sosnovky! 

 

 

Jak bude vypadat herní systém?

Turnaj bude probíhat ve stylu, kdy jeden ze dvou hráčů se přihlásí na turnaj, jakožto kapitán, který bude vybrán do určitého balíku. Podle čísla, které dostane v balíku, bude přiřazen do hry pod stejným číslem týmu, společně se svým kamarádem. V tomto případě budou celkově 3 balíky po 2x 43 týmech a 1x 42 týmů. Postupovat bude prvních 12 týmů z každého balíků. Všech 12 týmů postoupí do speciálního turnaje, kde se rozhodne, kdo si odnese výherní ceny!

 

Jak se do turnaje připojit?

Registrace do turnaje je zdarma. Stačí vlastnit účet zde na Grunexu a mít vyplněno herní ID. V našem případě nick ve hře. Pokud nemáte profil není nic snažšího než se vpravo nahoře registrovat klasickou cestou nebo s využitím sociálních sítí.

 

A jaké ceny si odnese vítězný tým?

Acer Predator Headset

Acer Predator Myš

Acer Predator Tričko

 

Rychle, stručně, jasně

Začátek: Sobota 30. 12. 2017 v 18:00

Kde: www.twitch.tv/Mazarin1k

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita