V současnosti nejpopulárnější a nejhranější hra PlayerUnknown's Battlegrounds se znovu na Grunexu objevuje v kompetitivním modu, který vám přinášíme ve spolupráci s partnery OMEN od HP a Intel. Na turnaji budeme exkluzivně spolupracovat s největším československým komunitním zástupcem, streamerem a osobností PUBG komunity, Nikolaiem "Mazarini" Lazarevem. Vítězové se dočkají exkluzivní odměny - zájezdu na Intel Extreme Masters v březnu 2018 do polských Katowic komfortním autobusem.

Připravili jsme si pro vás sérii tří turnajů ve formátu Duo FPP. První turnaj začíná druhou únorovou sobotu 10. 2. 2018, další následuje třetí sobotu 17. 2. 2018 a poslední vám přineseme v sobotu 24. 2. 2018. Vítězný tým každého turnaje vyhraje zájezd na Intel Extreme Masters do polských Katowic v březnu 3. 3. 2018 a speciální OMEN by HP mikinu.

I když hra PlayerUnknown's Battlegrounds nabízí mnoho modů, tak pro tuto speciální příležitost jsme vybrali DUO formát z prvního pohledu (Duo FPP), kde můžeš ukázat svojí dominanci společně se svým spoluhráčem na mapě Erangel. Registrace do turnaje bude omezená na 256 týmů pro každý turnaj. Celkově se za jeden turnaj odehraje 6 kvalifikačních zápasů, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3.

V prvních 5 balících bude 43 týmů, v posledním 41 týmů. Z každého balíků postoupí do finále prvních Top 6 týmů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se celkově odehrají 3 finálové zápasy (BO3).

 

Sleduj OMEN PUBG sérii turnajů online na Twitchi

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči si nepřijdou zkrátka, protože celá řada turnajů bude vysílaná online. Celé turnaje v podobě kvalifikačních zápasů a Finálových zápasů uvidíte v podání streamera a hráče Nikolaie "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Buď součástí video sestřihu z turnaje! Jak?

Hráč
Povedl se ti nějaký epický kill? Super akce? Zábavná akce? Využij NVIDIA ShadowPlay Highlights pro PUBG, vystřihni ji, uploadni na uschovna.cz a zašli nám přes tento formulář spolu se svojí přezdívkou ve hře.
 

Divák
Prostřednictvím tohoto formuláře nám zašli odkaz na twitch clip spolu se svojí přezdívkou, kterou by si chtěl uvést v sestřihu.

A už jen doufej, že tvůj příspěvek vybereme do závěrečného sestřihu.
 

Zaregistruj se do turnaje a dominuj!

Již ve čtvrtek 15. 2. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do druhého turnaje, tak se neváhejte přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

Pravidla pro tyto turnaje naleznete v turnaji a zde: https://next.grunex.com/tournament/rules/1192

​​Podmínkou účasti/získání výhry v turnaji je minimální věk 15 let!

 

Co si odnese vítězný tým?

1. místo
2x zájezd na IEM do polských Katowic

Každý tým svou účastí v turnaji vyjadřuje souhlas, že v případě výhry (jednodenního zájezdu, komfortním autobusem, na Intel Extreme Masters do polských Katowic v březnu 3. 3. 2018) se zúčastní, je k vycestování do zahraničí způsobilý a zavazuje se  po dobu účasti na turnaji i zájezdu reprezentovat značku OMEN by HP. Zároveň se hráči zavazují neprezentovat jakékoliv jiné konkurenční značky po dobu účasti na turnaji i zájezdu. Pokud nastane situace, kdy vítěz turnaje nemůže odcestovat, jeho výhra propadá bez náhrady a nelze ji jakkoliv vymáhat či kompenzovat. V takovém případě postoupí první další způsobilý tým dle pořadí v turnaji.​

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Notebooky OMEN by HP