Tento týden se vracíme s partnerem turnajů hry PlayerUnknown’s Battlegrounds Dream Machines, který vám ve spolupráci s námi a s komunitním PUBG ambasadorem Nikolaem “Mazarini” Lazarevevem přináší znovu populární formát Squad oblíbené battle royal akce. 

Hrát budeme o fantastické herní myši Dream Machines DM2 Comfy a podložky Dream Machines DM Pad L!

Online kvalifikace je otevřená všem dychtivým fanouškům s týmovým duchem toužícím po Chicken Dinner. Dream Machines turnaj začíná klasicky v sobotu 12. 5. 2018.

Ano, vracíme se s formátem Squad FPP, kde se se svým týmem můžeš ukázat na bitevním poli a to nejprve na mapě Erangel v kvalifikačních turnajích a poté ve finále i na puštní mapě Miramar. Neváhej a využij tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů na Grunexu. Registrace do turnaje bude omezená na 256 hráčů, tedy 64 týmů pro jeden turnaj.

Celkově se za jeden turnaj odehraje devět zápasů. Z toho budou dva kvalifikační zápasy v jednom balíku (BO2), ze kterých postoupí šestnáct nejlepších týmů do finále, které se odehraje formátem BO3.

Z kvalifikačních balíků postoupí přímo do finále celkově pět nejlépe umístěných týmů. Jeden tým ještě postoupí ze šésté pozice v jednom ze tří balíků - záleží na bodech, které dokázaly šesté týmy získat, postupuje nejlépe bodovaný.

 

Sleduj Facebookovou stránku Dream Machines a vyhraj super podložku!

Nemáš čas, výkonný počítač nebo třeba skill na to, abys vyhrál v turnaji? Nevadí, podložku Dream Machines můžete vyhrát i jiným způsobem. Na facebookové stránce Dream Machines CZ bude brzy probíhat soutěž o podložku Dream Machines DM Pad XL. Sledujte facebook Dream Machines, soutěž začne před sobotním turnajem.

Sleduj FB Dream Machines ZDE

 

Sleduj Dream Machines PUBG Squad Cup online na Twitchi!

Celý turnaj odvysílá streamer a hráč Nikolai "Mazarini" Lazarev na svém twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních týmových soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a ovládni herní scénu se společností Dream Machines!

Již ve čtvrtek 10. 5. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

Bodovací tabulka: Dream Machines | PUBG Squad  Cup -  12. 5. 2018

Pravidla: Dream Machines | PUBG Squad Cup Pravidla

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo
Herní myš Dream Machines DM2 Comfy a podložku  Dream Machines DM Pad L.

*cena je pro každého hráče vítězného týmu*

 

Dream Machines a jejich specifikace

Herní myš Dream Machines DM2 Comfy Špičková herní myš Dream Machines DM2 Comfy. Nabízí 7 citlivých tlačítek a skrolovací kolečko. Myš dále nabízí optický snímač PMW3310DH s rozlišením 400 - 5000 DPI, Omron spínače, frekvenci 1000 Hz Polling Rate, max. rychlost 4.0 M/s. Propojení s počítačem probíhá přes 1,8 metru dlouhý opletený kabel USB. Rozměry myši činí 131 x 84 x 39 mm a hmotnost jen 94 g.

Kromě toho se můžete těšit na Dream Machines DM Pad L. Podložka pod myš DM Pad je ideálním společníkem pro dlouhodobé úspěchy každého hráče. Její povrch je z jemně tkané látky (microfibre) a funguje s laserovými a optickými snímači a různými úrovněmi citlivosti. Podložka má protiskluzovou spodní část, abyste měli 100% spolehlivost a jistotu v ruce. Její výhodou je i voděodolný povrch. Usnadňuje rychlé pohyby a přesnost! Podložka velikosti L má rozměry 450 x 400 mm a výšku 3mm.

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!