Tento víkend se vracíme se značkou LYNX s dalším turnajem ze série pravidelných PlayerUnknown’s Battlegrounds Cupů. V první sérii PUBG LYNX jsme se zaměřili na jednotlivce, tentokrát přicházíme s formátem Duo FPP, který je samozřejmě opět zaštítěn nejznámějším komunitním streamerem zmiňované hry, Nikolai “Mazarini” Lazarevem.

I když hra PlayerUnknown's Battlegrounds nabízí mnoho módů, tak pro tuto speciální příležitost jsme vybrali formát DUO FPP, kde můžeš ukázat svojí dominanci na bitevním poli a to na mapě Erangel. Neváhej a využij tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů. Registrace do turnaje bude omezená na 128 hráčů pro tento turnaj.

Celkově se za jeden turnaj odehrajou 2 kvalifikační zápasy (BO2) v jednom balíku. Celkově budou 3 balíky, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále, které se odehraje formátem BO3.

V prvních dvou balících bude počet týmů omezen na 43 a v posledním balíku na 42. Ze všech balíků postoupí nejlepších 12 týmů. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se budou hrát celkově 3 zápasy (BO3).

 

Sleduj LYNX PUBG sobotní turnaj online na twitch.tv!

Ani ti, co rádi sledují nepřetržité souboje na život a smrt mezi hráči online, si nepřijdou zkrátka, protože celý turnaj bude vysílaný online. Od první do poslední minuty budete moct sledovat akci v podobě kvalifikačních zápasů a finále v podání streamera a hráče Nikolai "Mazarini" Lazareva na jeho Twitch kanále, kde bude celý průběh ultimátních soubojů a napínavých momentů komentovat. 

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj s partnerem LYNX!

Ve čtvrtek, tj. 17. 5. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen na 128. 

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

Pravidla: LYNX | PUBG Duo Cup Pravidla

Bodovací tabulka: LYNX | PUBG Duo Cup Bodovací tabulka

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo

> Hra (PC) Kingdom Come: Deliverance <

*cena je pro každého hráče vítězného týmu*

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!