Sbírání korunek máme v Grunex Games powered by Lenovo Legion rádi. Tentokrát nás ale nečekají překážkové dráhy a bláznivé minihry. Nebo ano? Lenovo Legion a Grunex budou společně hostit další turnaj a opět u toho budou tvoji oblíbení streameři! Přijdi jim fandit už 21. listopadu, protože budou mít pořádný důvod se snažit! Vítěz celého turnaje vyhraje pro svůj kanál a hlavně svoji komunitu 100 darovaných předplatných.

A v čem, že se to Mazarini, Spajkk, Marwex a spoustu dalších utkají? No přece ve známé společenské hříčce Pummel Party! Sami vývojáři v oficiálním popisu hry přiznávají, že hraní hry už pár přátelství zpřetrhalo a míra záludných praktik a škodolibých herních mechanik je v ní opravdu vysoká. Streamerům proto budeme držet palce a ať vyhraje ten nejlepší!

Co je to Grunex Games?

Grunex Games powered by Lenovo Legion je turnaj částečně inspirovaný formátem zahraničních Twitch Rivals. Turnaj ze série Grunex Games může být ohlášený kdykoliv a v jakékoliv nové nebo právě populární či společensky zábavné hře. Hrát ale nebudou jen známí streameři či tvůrci videí! Šanci se zapojit dostanou často také samotní diváci nebo tvůrci, kteří jsou teprve na začátku svojí cesty.

Síň slávy Grunex Games

Ročník Hra Vítěz 100 subů
6. ročník Pummel Party ?
5. ročník Knockout City Mazarini
4. ročník Fall Guys #2 Mazarini
3. ročník Among us #2 MajorItyLIVE
2. ročník Among us #1 Chruuust
1. ročník Fall Guys #1 Cuky222

Souboj streamerů

Grunex Games powered by Lenovo Legion se neobejde bez známých jmen z herního světa! Opět se ho zúčastní hned několik předních twitch streamerů.

Mazarini - twitch.tv/Mazarin1k


 

Spajkk - twitch.tv/Spajkk


 

ItsTerez - twitch.tv/itsterez


 

Subinnka - twitch.tv/subinnka


 

KaterinaSuki - twitch.tv/katerinasuki


Kelohap - Youtube.com/kelohapJawo - Youtube.com/JawoYTRedgieBeardo - twitch.tv/RedgieBeardo