Je to tady! Dlouhé volání po Grunex Games powered by Lenovo Legion v CS:GO bylo vyslyšeno a už 11. prosince si to mezi sebou vyříkají ty nejznámější jména domácí scény. Chybět nebudou streameři, ani komentátoři nejpopulárnější FPS hry na světě. Přesně v sobotních 16hod. vypukne další bitva o 100 subů!

Hrát budeme mód Wingman, tedy formát 2v2. V jedné skupině si zahraje celkem 6 dvojic. Každá dvojice odehraje pět zápasů v režimu BO2. Týmy, které skončí na prvních dvou místech si dají rozhodující BO3 zápas, ze kterého vzejde celkový vítěz!

Co je to Grunex Games?

Grunex Games powered by Lenovo Legion je série turnajů částečně inspirovaná zahraničními Twitch Rivals. Turnaj ze série Grunex Games může být ohlášený kdykoliv a v jakékoliv nové nebo právě populární či společensky zábavné hře. Hrát ale nebudou jen známí streameři či tvůrci videí! Šanci se zapojit dostanou často také samotní diváci nebo tvůrci, kteří jsou teprve na začátku svojí cesty.

Síň slávy Grunex Games

Ročník Hra Vítěz 100 subů
7. ročník CS:GO Wingman ?
6. ročník Pummel Party RedgieBeardo
5. ročník Knockout City Mazarini
4. ročník Fall Guys #2 Mazarini
3. ročník Among us #2 MajorItyLIVE
2. ročník Among us #1 Chruuust
1. ročník Fall Guys #1 Cuky222

Souboj CS:GO streamerů a komentátorů

Všechny účastnící se dvojice, které určil náhodný los, budou postupně představeny na instagramu Grunexu, tak nás nezapomeň sledovat.

Tým spajKK & Subinnka

Tým Mishek & Straty

Tým Storm & itsterez

Tým Mazarin1k & Bananides

Tým BoTmAn & TomT

Tým TheJohny & WattB3AST