Herní portál Grunex.com si ve spolupráci s výrobcem herního zařízení a příslušenství Predator pro fanoušky eSportu a příznivce hry Counter Strike: Global Offensive připravil prestižní online ligu s dotací 30 000 Kč.


Jak se dostat do ligy?

Kvalifikační cyklus se skláda ze čtyř otevřených kvalifikací. Z každé kvalifikace postoupí do ligy první dva týmy. Kvalifikace se hrají systémem BO1 single elimination.

Termíny kvalifikací:

Chceš streamovat kvalifikační turnaje ze svého pohledu se svým týmem? Není to žádný problém stačí, když nám napíšeš na vojtech.klapuch@grunex.com a rádi tě a tvůj stream podpoříme!

Harmonogram a systém ligy:

Celkem osm kvalifikovaných týmů se utká každý s každým jednou. Každý zápas se bude hrát BO2. Celkem se tedy můžeme čekat na 28 zápasů. Každé jednotlivé herní kolo bude obsahovat čtyři zápasy z toho dva zápasy budou vybrány na stream.

Začátek ligy je 22. května a poslední kolo se odehraje 12. června. Po skončení základní části čtveřice nejlepších týmů sebou svede semifinálový BO3 postup do offline finálové část v pražském RE-PLAY studiu, kam se propojují pouze dva nejlepší celky. Finálové klání se pak uskuteční 17. června.

Prizepool

  • 1. místo - 15 000 Kč
  • 2. místo - 10 000 Kč
  • 3. místo - 2 500 Kč
  • 4. místo - 2 500 Kč

Ligu budete moci sledovat pravidelně každý týden. Hrací dny budou úterý a sobota. Přesný čas ještě bude stanoven. Streamované duely pro Vás poté odkomentuje populární komentátor Devi.

Děkujeme partnerovi turnaje herní značce Predator