OBECNÁ PRAVIDLA TURNAJE

Hraje se hra Vietcong verze 1.60 s povolením zbraní z datadisku Fist Alpha. Turnaj je pro 16 týmů.

Hraje se systémem CTF na odnesené vlajky, double-elimination.

Hraje se 1 mapa, která bude předem přidělena na kolo. Každá mapa se hraje 2×10 minut. GRANDFINÁLE je systémem BO5, přičemž vítěz WB má 1zápas k dobru. (známá klasika)

Hraje se 2vs2, kdy není povolen host. (Teamy vůbec nemusí být stejné, jako jsou ve vietcong-lize). 1v2 se netoleruje, ale rovnou kontumuje. Při 1v1 si hodíte korunou :D

Všichni zúčastnění musí mít registraci na Grunexu. Herní servery budou nastaveny dle všeobecně přijatých pravidel Vietcong ligy.

Servery neposkytuji, s přihlášením do turnaje bereš na vědomí, že si server obstaráš a k tomu mi koupíš ještě zmrzlinu.

Po každém zápase TeamLeader vítězného týmu vyplní zde do turnaje výsledky zápasu (skóre+screeny).

Samozřejmě platí NO CHEATING. Dále prosíme o zodpovědnost (přeci jen už nejsme děti jako před 15 lety, RUDA má výjimku) a dochvilnost týmu.

Všichni si před zápasem zkontrolují funkčnost Vietcongu, TS, stažené všechny mapy. Cílem je vše odehrát do nějakého rozumného nočního času a bez zbytečných průtahů.

Týmy si za umístění v turnaji odnesou vyvolání !!!SLÁVA!!! a Pelda jim postaví pomník.

Každý hráč se může zúčastnit turnaje pouze v jednom teamu, při nedodržení dostanete od kakyho zadek na tvář.

SYSTÉM HRY

Začátek bude od 16.04.2021 od 20:00, nechte si rezervu i na další den tj. 17.04.2021, pokud by byla velká prodleva, dohrávat se bude následující den taktéž od 20hod. Jsme rozumní, určitě se na tomto v průběhu domluvíme. Berte to prosím v potaz, nejedná se o MAJOR v cs:go.

Hraje se systémem double-elimination.

Týmy, které nastoupí proti sobě, budou random nalosovány.

Mapy budou taktéž random nalosovány (jde o zábavu, je možné, že se setkáte s mapou, které vaše oči HDD/SSD ještě neviděli).

Pokud zápas skončí remízou,

  1. hraje se prodloužení 2×5min. na mapě NVA.
  2. Pokud se na mapě NVA nerozhodne, následuje 2×5min. na mapě na které se oba teamy DOMLUVÍ. (ať se nám pěkně zapotíte).
  • pokud se na společné ,,jakekoliv,, mapě nedomluvíte, přechází se automaticky k bodu číslo 3.

3. Pokud se ani tam nerozhodne, tak si zapojte klávesnice a začněte běhat… Přejde se na NVA, kde proběhne ,,náhlá smrt,, Ohledně strany si hoďte korunou nebo si dejte kámen-nůžky-papír. Kreativitě se meze nekladou.

Pokud máš pocit, že tu něco není zmíněno, zkus mi napsat…