Základní pojmy a časté otázky u turnajů

Nejsou ti jasné nějaké pojmy nebo systém fungování Grunex turnajů? Přečti si všeobecné informace

Pravidla Rocket League turnajů

1.1 Hráčské požadavky

Alespoň jeden z hráčů musí být z České nebo Slovenské republiky. Státní příslušnost dalších spoluhráčů není omezena.

K účasti na turnaji musíte mít zadané platné herní ID, zaregistrovaný účet na Grunex,com a být členem některého z týmů.

Týmová soupiska musí obsahovat minimální počet hráčů k odehrání zápasu. Všechny změny v soupisce týmu musí být provedeny před začátkem turnaje. Tým má povoleného pouze jednoho hosta (náhradníka), tento fakt však musí nahlásit adminovi před začátkem turnaje. Tým hrající s nepovolenými hráči nebo hráči, kteří mají na Grunex.com postih znamená diskvalifikaci.

1.2 Technické problémy

Tým je zodpovědný za technický stav svého zařízení. Zápas nemůže být přeložen z důvodu technických problémů, zápas se musí odehrát.

Každý tým má nárok na 10 min pauzu k vyřešení svých technických problémů. Pokud se během tohoto časového úseku problémy nevyřeší je tým nucen odehrát zápas s hráči, kteří jsou schopni hrát, nebo zápas ukončit ve prospěch soupeře.

 

2.1 Nastavení hry

Systém hry:  Playoff (osmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o třetí místo) - BO3, finále - BO5
Doba jednoho zápasu: 5 minut
Server: Europe
Game mode: Private match
Mapy: DFH Stadium, Urban Central, Mannfield, Beckwith Park, Utopia Coliseum

Tým, který se nachází v horní části pavouka založí private match, poskytne název + heslo soupeři do komentáře k zápasu a ve hře si vybere stranu.

2.2 Nedostavení se k zápasu

Pokud se tým účastnící se turnaje na Grunex.com nedostaví 10 minut po oficiálním času zahájení turnaje je diskvalifikován. 

2.3 Protest

Pokud zápas proběhl nekorektně má tým 10 minut po skončení zápasu podat protest. Protest musí obsahovat média, která jasně prokáží porušení pravidel, která vedla k ovlivnění výsledků nebo zápasové série. Tým je zodpovědný za důkaz, který poskytne.

 

3.1 Komunikace a podpora

Veškerá komunikace s administrátorem probíhá v záložce turnaje „chat“, kde budete automaticky přítomni po celou dobu odehrávání turnaje. Pro komunikaci s administrátorem lze také využít soukromé zprávy.

 

4.1 Osobní streamování

Pokud hráč účastnící se turnaje požádá o povolení streamování turnaje, admin mu toto povolení může povolit. Grunex.com si bere výhradní právo na zaslání grafik partnerů streamerovi, který chce streamovat turnaj Grunex.com.

V případě jakýchkoliv nesrovnalostí či nejasností v pravidlech kontaktujte hlavního eSport manažer na emailu: vojtech.klapuch@grunex.com