Jak asi dobře víte, včera bylo prvního dubna, což znamená hlavně spoustu vtípků. Sesbírali jsme ty, které mají na svědomí známí výrobci periferií a dalšího hardware pro hráče.

SteelSeries nICEMAT

SteelSeries ukázalo první inteligentní podložku pod myš. Nabízí displej a také pole elektromagnetů, které vám pomohou s ovládáním myši.

Razer S.A.i.S.O.

Razer šel v inovacích ještě dál. Vytvořil prvního robota, který bude hrát roli vašeho kamaráda a zároveň herního kouče. Poradí vám při hraní Overwatch a navíc ho můžete v případě potřeby manuálně ovládat.

Nvidia GTX G-Assist

Také Nvidia vám chce pomoci při hraní. Jedná se o malé USB příslušenství s umělou inteligencí uvnitř. Krabička sleduje, jak hrajete a když je potřeba dojít pro pizzu, tak vezme hraní Rainbow Six: Siege za vás.

Turtle Beach F-Bag

S touto novinkou budete moci hrát a jíst zároveň. Geniální a jednoduché.

Google Haptic Helpers

Virtuální realita sice dokáže dobře ošálit vaše oči a sluch. Co ale ostatní smysly? Jako třeba hmat. Právě z tohoto důvodu představil Google pomocníky, kteří vás zážitek z VR zlepší. Mrkněte na video.

Connect IT klávesnice pro řízení státu

Lokální český apríl si připravil výrobce Connect IT se speciální klávesnicí. Nabízí popelníček, klávesu pro bonmoty a celou řadu dalších vychytávek. Více najdete na CZC.cz.