Tento herní týden přinášíme vytoužené Squady s partnerem BIG SHOCK!PUBG Squad Cup o pořádnou nálož osvěžujících energetických nápojů BIG SHOCK! ve variantě bez cukru a skvělých příchutích ZERO SUGAR. Tentokrát propaříme herní sobotu, turnaj se bude konat 23. 6. 2018 od 12:00. Kometování si samozřejmě vezme na starost Nikolai “Mazarini” Lazarev, který vás bude provázet celým turnajem.

Opravdu dlouho jsme nehráli Squad, a tak jsme pro tento speciální "energetický" turnaj s partnerem BIG SHOCK! vybrali formát SQUAD FPP, kde prostřídáme obě mapy: Erangel i Miramar. Neváhej a využij tuhle jedinečnou příležitost kompetitivních soubojů, kde můžeš získat energii na několik týdnů pro sebe i své spolupháče, za první místo je pro každého připraven rovnou karton plechovek právě z edice BIG SHOCK! ZERO SUGAR. Překonej sám sebe i ostatní, ukaž co v tobě je, SHOCK YOURSELF!

Vytvoříme celkem 3 balíky, ze kterých postoupí ti nejlepší do finále. Celkově se za jeden turnaj odehrají 2 kvalifikační zápasy (BO2) v každém balíku. V prvních dvou balících bude počet týmů omezen na 21 a v posledním balíku na 22. Ze všech balíků postoupí nejlepších 5 týmů a ze všech balíků bude navíc vybrán ještě 1 postupující tým s nejlepším bodováním. Všichni postupující budou automaticky převedení do finálového turnaje, kde se budou hrát celkově 3 zápasy (BO3).

 

Sleduj BIG SHOCK! SOBOTNÍ turnaj online na twitch.tv!

 Nikolai "Mazarini" Lazarev bude tuto sobotu 23.6. na svém Twitch kanále streamovat celý turnaj, plný šokujících momentů a zápasů.

 

Zaregistruj se do turnaje a vyhraj s partnerem BIG SHOCK!

Ve čtvrtek, tj. 21. 6. 2018 od 20:00 se otevírá registrace do turnaje, tak se neváhej přihlásit, protože celkový počet registrací je omezen na 64 týmů.

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistovat do turnaje zde:

 

 

 

A jaké ceny si odnesou ti nejlepší?

1. místo/hráč

24x edici BIG SHOCK! ZERO SUGAR.

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Highlights - Big Shock! PUBG DUO CUP

Sleduj zápas, udělej klip - možná i tvému klipu nasadíme korunku!