Indiana Jones v Battle Passu

Vydejte se na honbu za pokladem, která vám přinese bohatství a slávu! Pro všechny vlastníky Battle Passu jsou nyní k dispozici úkoly s Indiana Jonesem. Dokončete všechny úkoly a odměknete si parádní skin Indiana Jonese spolu se spoustou doplňků.


Fortnite Shuffled Shrines

Mapa se nám neustále mění pod nohama a spolu s odemčením úkolů pro Indiana Jonese se na ostrově objevila nová lokalita Shuffled Shrines. Prozkoumejte tento POI kousek na západ od The Joneses a zažijte dobrodružství se starověkou architekturou.


Fortnite Charge SMG

S novým Charge SMG se můžete vrhnout do každé akce, protože tato zbraň vás na holičkách nenechá. Použití zbraně je jednoduché a vysoce efektivní. Střelbu aktivujete podržením spouště a čím déle ji budete držet, tím více kulek vystřelíte. Jak poznat, kdy spustit palbu? Na obrazovce uvidíte měřidlo, které ukazuje, jak moc jste nabití. Po dosažení plné hodnoty pusťte spoušť a sledujte, jak se pod návalem kulek vaši nepřátele padají na zem. Tuto zbraň je možné nalézt na zemi, v truhlách anebo je možné je získat ze žraloků, či stromků reality.


Fortnite Port-A-Fort

Port-A-Fort je zpět! Shoďte Port-A-Fort – nalezenou na zemi nebo v truhle– a během několika sekund se opevněte. Pro hráče v režimu Zero building je to ideální možností rychlého opevnění například na otevřené pláni.


Vrhač pil - Ripsaw

Není nad to, když můžete po nepříteli vrhat kotouče pil. Ať už vystřelíte na budovu či auto, rozjetý kotouč se jen tak před ničím nezastaví a zničí vše, co mu přijde do cesty. Ripsaw je možné nalézt prakticky po celé mapě ať už v truhlách, v zásobách či na zemi.