Na konferenci CES představil svoje novinky i Cooler Master, který se vytáhl s celým setem bezdrátových periférií, mezi které patří nová sluchátka s označením MH670, dále zde nalezneme bezdrátové klávesnice SK621, SK631, a SK651 a v neposlední řadě i novou myš MM831.

MH670 jsou bezdrátová herní sluchátka, které vám poskytnou mimořádný komfort díky odlehčené konstrukci s plyšovými náušníky. Nechybí zde však ani klasické připojení pomocí 3,5 mm jacku, který přizpůsobuje sluchátka řadě zařízení, včetně PC, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch a prakticky všech mobilních zařízení. Neodymové magnety, kterými jsou tyto sluchátka osazeny, se pak starají o tvorbu vysoce kvalitního zvuku a virtuální 7.1 prostorový zvuk je pak pro tyto sluchátka samozřejmostí

Sluchátka mají dále odnímatelný mikrofon a společně se sklopným designem vám mohou dělat dobrého společníka na cestách.

Ke sluchátkům představil Cooler Master také stojan GS750, který podporuje standardní bezdrátové nabíjení. Zařízení je také vybaveno dvěma 3.0 USB porty a třinácti volně nastavitelnými LED diodami. Ke stojanu je možné připojit i vaše sluchátka, protože je vybaven zvukovou kartou s prostorovým zvukem 5.1.

Cena sluchátek MH670 byla pro americký trh stanovena na $99.99, pro případné zájemce však budou dostupné až v červnu tohoto roku. Co se stojanu GS750 týče, bude dostupný již v únoru a to s cenovkou $79.99.