Společnost Cooler Master na akci Chronos Summit 2022 slaví nejen kulaté 30. výročí speciálními edicemi produktů, představuje zde také nové řady periferií a komponent. K vidění jsou nové chladiče, počítačové skříně, klávesnice i opravdu nevšední prototypy.

Limitované edice produktů k 30. výročí

Chronos Summit 2022 je úvodní akcí, která nabízí pohled na produkty z limitované edice Cooler Masteru k 30. výročí.

Napájecí zdroje

Ve výroční edici se vrací model V Platinum 1300. Nabízí certifikaci 80 Plus Platinum, plně modulární kabeláž, 100% japonské kondenzátory a hardwarový single/multi rail switch.

Křeslo Hybrid 1

Na základě rozsáhlého průzkumu vznikl model Hybrid 1, který splňuje náročné požadavky hráčů a profesionálních tvůrců. Kombinuje výhody pohodlných kancelářských židlí a ergonomii, resp. oporu závodních sedadel, a přináší je ve sjednoceném řešení, které umožní přizpůsobení vlastním uživatelským preferencím a maximální proudění vzduchu a komfort.

Počítačové skříně

Řada COSMOS se vždy prezentuje revolučním pojetím, resp. posunutím hranic technologií kupředu. Limitovaná edice k 30. výročí COSMOS C700M nabízí zbrusu nové barevné schéma, kvalitní celohliníkové provedení, unikátní emblém a další designová vylepšení.

Další produkty:

 • Mobius Fan 30th Anniversary Edition.
 • MA824 30th Anniversary Edition.
 • PL360 Flux 30th Anniversary Edition.
 • Ergostand 30th Anniversary Edition.
 • MK721 30th Anniversary Edition.
 • MM712 30th Anniversary Edition.
 • SH711 30th Anniversary Edition.
 • MP511 30th Anniversary Edition.
 • GD120 30th Anniversary Edition.
 • GM27-FQS ARGB30th Anniversary Edition

Počítačové skříně

Model HAF 700 EVO je navržen tak, aby dostál svému jménu, tedy zachoval si špičkovou účinnost chlazení a minimální úroveň hluku. Svými vlastnostmi poskytuje ideální prostor pro vytvoření vlastní sestavy -  možnost umístění až osmnácti 120mm ventilátorů, dvou 360mm chladičů a 480mm chladiče.

Mezi dalšími novými modely jsou:

 • MasterBox 520, MasterBox 520 Mesh
 • Silencio S400 Sakura Limited Edition
 • MasterBox 500
 • HAF 500
 • MasterBox TD300 Mesh

Napájecí zdroje

Model V SFX Platinum 1100 a 1300 s certifikací 80 Plus Platinum, modulární kabeláží, 92mm ventilátorem, kvalitními 16AWG PCIe kabely a 10letou zárukou. Nově mají uživatelé možnost tento zdroj využít i v mini-ITX skříních až po E-ATX. Díky přiloženému držáku je zdroj kompatibilní ve všech z nich.

Mezi dalšími novými modely jsou M1600 a V SFX-L Platinum.

Chlazení

Vylepšení se dočkal model ML360 Sub-zero V2, který získal novou pumpu s vyšším výkonem a nižší hlučností. Nízkoprofilový chladič se třemi nejnovějšími ventilátory Mobius s novým designem lopatek Ring Blade nabízí mimořádný odvod tepla. Technologie Intel Cryo Cooling, resp. integrovaný software umožní úplně přizpůsobení požadavkům na přetaktování.

Mezi dalšími novými modely jsou:

 • MasterLiquid PL420 Flux
 • Mobius 120 ARG
 • New V8
 • Monitor Stand
 • Mobile Cooler
 • MF120 Halo2

Herní segment

Klávesnice

Bezdrátová klávesnice MK721 nabízí 60% layout, je vybavena hybridní bezdrátovou technologií a univerzální kompatibilitou napříč operačními systémy a platformami, a integruje veškeré důležité vlastnosti: mechanické spínače, opletený pružinově svinutý kabel, ovládací slider a celkové kvalitní pevné provedení v bílé a černé barvě.

Myši

Model MM712 představuje další z řady lehkých myší tentokrát bez perforace. Navazuje na předchozí, zachovává si špičkové vlastnosti a vylepšuje zejména pevnost konstrukce díky celistvému profilu bez otvorů. Nízká hmotnost méně než 58 g poskytuje prostor uživateli pro rychlost a citlivost.

Mezi dalšími novými modely jsou MM311 a MM310.

Podložky pod myš

Model MP511 herní podložky pod myš se prezentuje vysoce kvalitní tkaninou CORDURA, která je proslulá svou výjimečnou citlivostí, životností a odolností. Hladká nylonová složka zajišťuje přesnost, zatímco prošívání zvyšuje její odolnost.

Headsety

Bezdrátový headset SH711 ANC reprodukuje kvalitní zvuk ve všech úrovních. Dva typy potlačení hluku ANC a END zajišťují čistý a kvalitní poslech hudby nebo komunikaci, k čemuž dopomáhá i jedinečná dvoukomorová konstrukce. K dispozici je pohodlné ovládání a tři režimy připojení.

Další příslušenství

Monitory

Monitor GP27-FQS s QHD rozlišením je jedním z produktů nové řady mini-LED, které Cooler Master představuje a kde si klade za cíl nabídnout výhodný poměr cena/výkon.

Mezi dalšími novými modely je také GP27-FUS.

Křesla

Model Motion 1 je prvním křeslem využívajícím haptický systém optimalizovaný pro práci i pro hraní. Přináší zážitek ze 4D kina do obývacího pokoje.

Orb X

ORB X je víceúčelová pracovní stanice, která uživatele doslova pohltí. Elegantní, částečně uzavřený pracovní prostor je začleněn do plně automatické motorizované schránky pro maximální soukromí.

Zkušební prototypy

CMODX Mini ITX je jedinečná, modulární a kompaktní mini ITX skříň, která je vyhotovena z prvotřídních materiálů. Lze ji přizpůsobit pomocí vyměnitelných barevných panelů.

Sneaker X vychází z populárního modelu „Sneaker“ vytvořeného uživatelem JMDF pro Cooler Master Case Mod World Series a představuje naprosto odlišný pohled na počítače. Netradiční pojetí ve tvaru sportovního obutí nabízí dostatek prostoru pro nejnovější grafické karty, procesory, ale také AIO vodní chlazení. Jedná se o pokus prolomit hranice tradičního tvaru počítačové skříně a přinést jedinečný a přitom hezký a přizpůsobitelný, lifestylový, nadčasový systém.

Dalšími netradičními modely jsou Shark X a C700M Infinity Series.