Corsair na svůj první počítač Corsair One začal lákat letos v únoru. Nyní je oficiální. Pokud se podíváte zepředu, tak na něm moc zajímavého není, stačí se ale podívat ze strany a zjistíte, že není vůbec hluboký. Zájemci si budou moci vybrat z trojice konfigurací základní, Pro a Ti.

Všechny mají stejný procesor Intel Core i7-7700K, pouze první verze nenabízí K variantu, tudíž není odemčený násobič pro přetaktování. Vždy dostanete kapalinové chlazení. Operační paměť je stejná, nepřekvapivě se jedná o 16 GB Corsair Vengeance LPX.

Ve vyšších konfiguracích dostanete hlavně vyšší grafický výkon. Základní nabízí GeForce GTX 1070, u Pro dostanete GTX 1080 a Ti nabízí novinku GTX 1080 Ti. Corsair nesdělil, jaký výrobce grafiky dodal, s výjimkou GTX 1070 jsou ale chlazené kapalinou.

Základní model nabízí kombinaci 240GB SSD a 1TB HDD, Pro model uložiště zdvojnásobuje na 480GB SSD a 2TB HDD. U nejvyššího Ti modelu dostanete pouze SSD s kapacitou 960 GB.

O dostupnosti v ČR zatím nevíme, v zahraničí bude nejnižší model startovat na ceně 1800 dolarů, což je v přepočtu 45 tisíc korun.