Výrobce Corsair rozšiřuje svoje portfolio o promakanou bezdrátovou myš, která je založena na již prodávaném modelu Ironclaw RGB. Novinka se ovšem zbavuje kabelu, což je hlavní lákadlo. Používá technologii SlipStream, kterou Corsair představil minulý rok, pro nižší než 1ms odezvu. Kromě toho umí inteligentně přepínat pásma a vyhnout se tak těm “přeplněným”.

Kromě toho můžete využít Bluetooth připojení, když zrovna nepotřebujete maximální výkon a šetřit tak baterii. V tomto režimu zvládne myš až 50 hodin. No a konečně je tu také kabel, potřebovat ho budete minimálně na nabíjení.

Myš dále nabízí deset plně programovatelných tlačítek, včetně maker. Dále třízónové RGB podsvícení, opět detailně nastavitelné v software iCUE. Výrobce jako senzor použil upravený Pixart PMW3391, který nativně zvládne 18 tisíc DPI a můžete si ho nastavovat po krocích 1 DPI, což asi málokdo využije, ale jedná se o super možnost.

Corsair Ironclaw RGB Wireless by se měla začít prodávat co nevidět. Cenu očekáváme okolo 2300 Kč, ale přesnou ještě neznáme. Pokud vše půjde podle plánu, můžete se brzy těšit na recenzi této myši.