Společnost Creative oznámila v posledních dnech hned dva nové produkty, které uvádí na trh.

Creative BT-W3

V prvé řadě to je zvukový adaptér Creative BT-W3, který využívá Bluetooth připojení ve verzi 5.0 s pokročilým kodekem aptX Low Latency a aptX HD. Součástí je také praktický 3,5mm analogový mikrofon, který slouží především k hlasové komunikaci. Adaptér nabízí jednoduché ovládání, možnost operativního přepínání mezi kodeky a díky své funkčnosti jde o řešení, které je skvělé pro uživatele PS4, Nintendo Switch, PC i Mac.

Creative BT-W3 adaptér zvukový

Sluchátka Creative SXFI Trio

Další novinkou jsou stylová sluchátka Creative SXFI TRIO. Tato nová USB-C sluchátka v klasickém špuntovém provedení nabídnou, jak už název napovídá, implementovanou technologii Super X-Fi Gen2. Tato inovovaná verze nabídne ještě vyšší přesnost personalizace a lepší holografický zvuk vytvořený na míru uživateli. Nechybí jim předpoklady pro skvělý zvuk - vyladěný systém hybridních trojitých měničů a citlivost až do 100 dB SNR. Sluchátka jsou navržena pro komfortní používání, ať už budete hrát hry, trávit čas dlouhými hovory nebo poslouchat hudbu.

Sluchátka Creative SXFI Trio

Cena Creative BT-W3 byla stanovena na 39,99 EUR (tj. cca 1.000 kč). Sluchátka Creative SXFI Trio mají doporučenou prodejní cenu 129,99 EUR, což znamená prostým přepočtem asi 3.470 Kč.