Od tvůrců Zaklínače - CD Project RED - očekávají fanoušci v následujícím titulu Cyberpunk 2077 hodně. Tento rok si pro fanoušky připravil CD Projekt nový cinematic trailer, který ukazuje další neony, živý svět, násilí a také různé kybernetické vylepšení, které budete moci na svou postavu přimontovat. Kromě toho nám také přibližuje příběhové pozadí celé hry, které bude prožívat z oči hlavního hrdiny/hrdinky V. Největším překvapením ovšem bylo, když na konci cinematic traileru objevil známý herec Keanu Reeves.
Ten se nakonec objevil i živě přímo před zraky diváků, kteří nešetřili nadšením. Keanu Reeves, kterého můžete znát z trilogií John Wick nebo Matrix, přišel osobně oznámit konečné datum vydání Cyberpunku 2077. Zakroužkujte si tedy v kalendáři datum 16. dubna 2020!

Kromě nového cinematic traileru a Keanu Reevese, který se ve hře objeví jako jedna z postav, jsme se dozvěděli i oficiální informace ohledně obsahu dvou edic, ve kterých Cyberpunk 2077 vyjde.

První z nich bude standartní edice, která bude obsahovat obal na disky v případě XONE a PS4 edice, na PC se budete muset spokojit s obalem, ve kterém bude klíč a CD se soundtrackem. Dále se můžete těšit na tištěného průvodce světem, reverzibilní kryt, mapu Night City, pohlednici z tohoto města a různé nálepky s tématem hry. V digitální podobě pak dostanete dokumenty Cyberpunk 2077, různé tapety na plochu či mobil a také mini artbook a soundtrack. To vše za cenu klasické AAA hry.

Druhou edicí, ve které hra vyjde, je samozřejmě ta sběratelská. Ta nabídne kromě všeho ze standartní edice také sběratelský steelbook, artbook v pevné vazbě, pytel na důkazy NCPD, vyšívané záplaty, sadu kovových špendlíků, ale hlavně 25cm vysokou figurku hlavního hrdiny V přímo v akci a kovovou klíčenku Quadra Vtech. Bohužel pro český trh zatím nebyla stanovena cena, tudíž si musíme ještě chvilku počkat.

To ovšem ještě není vše. Jako poslední malý bonus si autoři připravili rámeček s motivem Cyberpunk 2077 pro vašeho avatara do hry GWENT: The Witcher Card Game. Ten máte možnost získat do 14. června pouze tím, že se přihlásíte.

Tak nezapomeňte, Cyberpunk 2077 vychází 16.4. 2020 na Xbox One, PlayStation 4 a PC!