Nedávný subathon v podání streamera Ludwiga překonal řadu rekordů. Tím zdaleka nejcennějším bylo překonání historického maxima v počtu placených odběrů. Ludwig dosáhl na 283 tisíc subů a překonal tak Ninju o necelých 14 tisíc. K něčemu podobnému se chystá i mnohem větší osobnost Twitche, xQc.

Félix Lengyel, alias xQc patří dlouhodobě mezi nejsledovanější streamery na Twitchi. Oproti Ludwigovi tak má na startovní čáře subathonu náskok. Jenže právě tento fakt by mu mohl uškodit. xQc totiž vysílá každý den již řadu měsíců. Může tedy vůbec něco nabídnout při nepřetržitém živém vysílání?

Plán Félixe je jednoduchý. Plánuje streamovat až 60 dní v kuse od 1. června. Kvalitou přitom chce předčit Ludwiga. Investice do setupu má dosahovat okolo 50 tisíc dolarů. xQc hodlá sestavit několik počítačů, aby mohl vysílat z jiných místností i venku. Samozřejmě nevynechá zapojení druhé internetové přípojky a záložní generátory pro případ výpadku elektřiny. Kamery budou prý rozmístěné po celém jeho domě.

Ve výsledku xQc udělá ze svého domu obdobu televizní show Big Brother. Zda k uskutečnění tohoto šíleného plánu dojde napoví následující týdny.