Už od startu Season 2 v druhé kapitole Fortnite se očekává, že se do hry dostane nový dopravní prostředek, což logicky děsí každého kompetitivního hráče. Přeci jenom přidání letadel byla sice zábava, ale samotné hře to moc neprospělo. Koule zase způsobili nudnou hru na schovávanou v profesionálních turnajích. No a o robotovi snad ani mluvit nemusíme, to byl nápad za všechny peníze.

Naštěstí se Epic docela zlepšuje a čluny, které ve hře máme nyní, jsou celkem dobře vyvážené a hru nijak výrazně nenarušily. Zpátky k tomu novému prostředku, když se podíváte na obrázek výše, vidíte jasně helikoptéru přistávající v lokaci The Grotto. Tento obrázek je oficiální a je k dispozici od začátku Season 2. Nyní se v souborech po poslední aktualizaci objevily zmínky o vrtulníku.

První je odhalil leaker @spedicey1 a podle ním vydolovaných informací bude vrtulník mít tyto vlastnosti. Zdraví 1500 hitpointů, bude mít možnost boostu jako ostatní vozidla a nárazem bude moci zraňovat protivníky. Pozitivní je, že tam není žádná zmínka o zbrani nebo naváděných raketách. Důležité bude také to, jak bude vrtulník reagovat na stavby hráčů, protože bourat buildy letadlem už jsme tu měli a nebylo to dobré.

Zatím nevíme, kdy vrtulníky do hry dorazý, Také se může jednat o úplný fake, ale vzhledem k obrázku si myslíme, že už brzo budeme nad mapou létat ve helikoptéře.