Podle posledních zkoumání dataminerů to vypadá, že se vrátí dvě staré známé, ale v zbrusu novéhm hávu. Scoped AR byla ve hře od jejího počátku a po několika úpravách se z ní stala velmi oblíbená zbraň pro hráče s dobrou muškou díky její 100% přesnosti.

Nyní to vypadá. že se vrátí, ale bude vypadat trochu jinak. Dostane nový vzhled pro Legendary variantu a všechny její verze budou střílet dávky tří ran. Což trochu naznačuje, že ta 100% přesnost už platit nebude. Každopádně legendární varianta podle uniklých obrázků vypadá hezky.

Druhou starou známou bude Heavy Shotgun. Ta zmizela už někdy v sedmé sezóně, kde ji nahradila silnější verze pumpy, kterou máme ve hře nyní. Na chvilku se vrátila během letního eventu v loňském roce, ale pak zase odešla hezky zpátky do Vaultu.

Jaké je její místo ve hře nyní? Nic moc, protože máme silné verze Tactical Shotgun, které ji prakticky nahradili, i když ne tak docela. Heavy Shotgun měla vždy mít větší efektivní dostřel a být tak něco víc než jen zbraň na souboje na blízko. Právě tuto filozofii zdá se zachová i její nová verze, protože bude střílet náboje typu Slug. To znamená, že namísto množství broků vyletí z hlavně pouhá jedna velká střela. To znamená, že nová Heavy bude náročnější na přesnost, ale bude také schopna napáchat více škody na střední vzdálenosti. Což by mohlo hodně zamíchat kartami.