PUBG oznámilo novou spolupráci se světově známým jihokorejským fotbalovým útočníkem Son Heung-minem hrajícím za Tottenham Hotspur.

Event

Po dobu dvou týdnů od 21. července do 3. srpna je možné ve hře plnit mise jako součást tohoto eventu, za jejich splnění získat body a poté díky těmto bodům kupovat itemy.

Event stránku ve hře otevřete v pravém horním rohu pomocí ikonky dropu.

Na výběr ke koupi je mezi level 3 helmou a nebo contraband kupóny, které slouží k otevření beden se zbraněmi s možností upgradu nebo materiálem na jejich upgrade.

Každý, kdo si zakoupí zmiňovaný skin na level 3 helmu se zapojuje do soutěžě, kde celkem 5 náhodných výherců získá reálnou level 3 helmu s podpisem od samotného Son Heung-min.

Další skiny nebo emoty s touto tématikou je možné zakoupit ve hře za G-Coin.

 

Futsal mód

V TPP perspektivě se mezi sebou utkají hráči ve formátu 4v4 a výhercem se stává ten, kdo má na svém kontě po 10 minutách nejvíce nastřílených gólů. Pokud bude skóre stejné, nastává overtime na po dobu tří minut.

V případě remízy i poté se výhercem stává tým s více killy, které jsou ale možné získat jen s melee zbraněmi a nebo příruční brokovnicí Sawed Off. Během zápasu je možné sbírat i buffy na zvýšení rychlosti a nebo na zvýšení životů.