Výrobce Genesis tentokrát obohacuje svoje portfolio vůbec nejlepším a nejdražším křeslem. Dostalo označení Nitro 880 a v jeho výbavě by vám nemělo nic chybět. Na křeslu si nastavíte všechno důležité a klidně si ho můžete položit o celých 180 stupňů a třeba si chvíli mezi hraním zdřímnout.

Genesis Nitro 880 se již prodává s doporučenou cenovkou 6 549 Kč. Níže najdete ještě popis vlastností z tiskové zprávy výrobce.


Odolnost

Konstrukce křesla Genesis Nitro 880 je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a dalších materiálů, které zaručují vysokou odolnost a dlouhou životnost. Použití kvalitního pístu třídy 4 zvyšuje nosnost křesla až na 150 kg.

Nespočetné množství funkcí

Křeslo Nitro 880 se vyznačuje kombinací vysokého pohodlí s mnoha funkcemi. Výšku sedáku od podlahy lze nastavit v rozmezí 45 až 54 cm, stejně tak je možné libovolně nastavovat  3D opěrky loktů. Křeslo umožňuje také oblíbené houpání a polohu opěradla lze individuálně nastavit v rozsahu až do 180°. Na křeslo si může hráč tedy doslova lehnout.

Maximum pohodlí

Křeslo je vyplněno vysoce kvalitní elastickou pěnou se zvýšenou odolností a pružností o tloušťce 4 cm na opěradle a 7 cm na sedáku. Ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo poskytují maximum pohodlí a oporu páteře. Křeslo je vybaveno pásy a dvěma dodatečnými polštáři s možností nastavení výšky připevnění, které slouží jako bederní a hlavové opěrky. Čalounění křesla je zhotoveno z kvalitní PU kůže.

Kvalitní kolečka vybavená brzdami

Křeslo Genesis Nitro 880 je vybaveno vysoce kvalitními nylonovými kolečky s průměrem 75 mm. Všechna kolečka mají individuální brzdu. Toto řešení pomůže lépe ovládat a fixovat pozici křesla, které se pak nebude zbytečně a nechtěně pohybovat během napínavých závodů nebo bitev.

Smysl pro detail

Trůn skutečného hráče musí vypadat dobře. Genesis Nitro 880 je dostupné ve dvou barevných kombinacích: černo-červená nebo černo-modrá. Kombinace barev spojená s koženým čalouněním a karbonovým stylem dávají křeslu patřičný agresivní a sportovní charakter. Atraktivní design křesla Nitro 880 určitě vynikne při každém LAN turnaji a podtrhne zkušenosti a dovednosti svého majitele, nadšeného hráče.