Hlasy v Grunex PUBG Community Awards jsou sečteny a my vám společně s hlavním partnerem ZOWIE by BenQ přinášíme vyhlášení kategorie Nejlepší hráč roku 2018. PUBG turnaje na domácí scéně v uplynulém roce dominovaly a vzešlo z nich vskutku spousty nadějných střelců a výborných stratégů. Někteří se uplatnili v zahraničí a jiní září na domácím poli. Jedno však mají společné, všichni chtějí vyhrávat a vést svoje týmy k těm největším úspěchům.

Byli jste to právě vy, kdo rozhodl o tom, který hráč se letos bude moci pyšnit titulem „nejlepšího hráče“. O vaše uznání bojovaly čtyři jména a i přes to, že všichni bezpochyby patří ke špičkám v oboru, vyhrát mohl jen jeden.

S oKKem jsme si připravili krátký rozhovor, kde zhodnotí uplynulé turnaje a svoje nedávné výsledky.

Ahoj, díky, že jsi přijal pozvání na krátký rozhovor. První otázka je naprosto jednoznačná. Čekal jsi takový úspěch a důvěru komunity? 
Ahoj, vzhledem k tomu, že jsem posledních pár týdnů moc nehrál turnaje a ani nestreamoval, tak jsem nečekal, že by pro mě mohlo hlasovat nejvíce lidí. Opravdu si toho vážím a chtěl bych poděkovat všem co pro mě hlasovali.
Proč myslíš, že si hráči a diváci vybrali právě tebe? Jaké jsou podle tebe tvoje herní přednosti?
Zúčastnil jsem se velkého počtu turnajů na grunexu, ve kterých se nám dařilo a měl jsem tam i celkem dobré staty. Myslím si, že právě díky těmto výsledkům diváci hlasovali pro mě a také tomu mohlo pomoci to, že jsem hrával velmi často se SpajKKem.
Jak už jsi říkal, letos ses zúčastnil spousty turnajů, který považuješ za tvůj osobní největší úspěch?
Za největší úspěch v turnajích považuji druhé místo na MČR. Jako největší osobní úspěch považuji to, že se mi podařilo díky statům z Grunexu dostat do MOONWOLFU, se kterýma budu nadále hrát a chceme se dostat do PEL.

Ceny pro vítěze

Ani vítěz této kategorie neodejde s prázdnou. Anketu podpořil vývojář hry, tudíž tu na oKKa a další vyhlášené, které představíme tento týden, čekají exkluzivní produkty s motivy PUBG.