Do našeho týmu hledáme nového kolegu - hráče. Takového, se kterým si můžeme popovídat o novém Half-Life, a který bude vědět, co znamená zkratka GG EZ. Zároveň ale potřebujeme člověka, co se vyzná v sociálních médiích, opravdového profesionála, který ví, jak fungují facebookové stránky a skupiny, instagramové účty a další aspekty sociálních médií.

Kam vás vlastně zveme?

Přidáte se do týmu Grunexu, tedy mezi partu lidí, která hraje hlavní roli na poli tuzemské esportové scény. Zároveň máme pod správou několik předních herních webů a také sociální média několika hardwarových značek. Pokud se dohodneme na spolupráci, uvítáme vás v dynamickém, přátelském kolektivu, který je zapálený pro rozvoj herní scény v České republice a na Slovensku.

Chcete-li trochu více oficiální představení Grunexu:

Agentura Grunex poskytuje full-service marketingové, esport a PR služby. Provozuje také významná lokální herní média, jako například e-sport portál Grunex.com, herní portál Hrej.cz, největší tematické tuzemské komunitní portály Tryhard.cz, WoT.cz a Dota2.cz a také řadu herních facebookových stránek a skupin. Od roku 2016 spoluvlastní televizní herní pořad Re-Play. Celkový měsíční zásah agentury je přes 330 tisíc návštěvníků na vlastních herních portálech a přes 500 tisíc hráčů na herních facebookových stránkách a skupinách. V posledních letech se čím dál tím více zaměřuje také na gamingové a eSport projekty v online i offline podobě.

Koho hledáme?

  • Profesionála, který je na sociálních médiích jako doma, vyzná se v systému sdílení příspěvků a sleduje novinky a aktualizace ohledně sociálních sítí.
  • Kolegu, který nám řekne, co děláme v současnosti špatně, a navrhne nám několik způsobů, jak postupovat efektivněji a lépe.
  • Hráče. Tedy člověka, který ví, o koho se jedná, když se řekne například Ezio Auditore nebo Sylvanas Windrunner.
  • Kreativce, který dokáže naše sociální média obohatit vlastními nápady.
  • Grafika, alespoň v základu. Nechceme po vás tvorbu druhé Mony Lisy, ale měli byste se alespoň trochu vyznat v nějakém grafickém programu jako Photoshop nebo GIMP.

Co nabízíme

Dlouhodobou spolupráci s Grunexem a to nejen na našich médiích, ale i na našich esport a herních projektech. Bavíme se tedy o dlouhodobé spolupráci, nikoliv o jednorázové brigádě. Konkrétní formát zaměstnání je na vzájemné diskuzi.

Jak nás kontaktovat?

Pošlete nám, prosím, email s předmětem "Manažer sociálních médií - vaše jméno" na adresu vojtech.hajek@grunex.com, ve kterém se stručně představíte a ideálně ukážete i ukázku své historické tvorby (reference svých minulých aktivit na sociálních médiích.

Zároveň potřebujeme, abyste do textu emailu přidali tuto větu:

Uděluji tímto souhlas společnosti Boosters s.r.o. (IČO: 290 48 907) (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala mé osobní údaje uvedené v životopisu a textu mailu.

Prosíme, buďte trpěliví při čekání na odpověď

Výběr kolegy bude probíhat tak, že nejprve několik dní počkáme na příchozí maily a poté budeme vybírat ze všech najednou. Rozhodně ale odepíšeme všem, kteří se do konkurzu přihlásí. Buďte tedy, prosím, trpěliví. Když vám odpověď nepřijde hned druhý den, není důvod k panice.

Těšíme se na vás!